Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszanak a családdal...

Miért játszanak a családdal kapcsolatban közönség előtt az emberek?

Figyelt kérdés

Anyám nem normális, a négy fal között, de sokszor még az emberek előtt sem (hivatalos helyeken is képes vergődni, meg mást hoz ki mindig hibásnak).

Kiabál, kötekszik, felhoz valótlan dolgokat, vagy régi történéseket,fenyeget minket, de van, hogy azzal büntet, hogy nem szól hozzánk (ami nyilván jó, hogy nem szól hozzánk, de olyankor becsapja az ajtót, stb.).


De amikor itt van valaki, akkor meg nyalja a sxggünket, behozza a kaját a szobánkba, kincsem, életem, drágám.


2022. okt. 28. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem elröhögtem magamat apám temetésén, amikor azt hallgattam, hogy milyen jólelkű, szerető családapa volt aki csak jót mondott rólunk és a családjának élt.


A való életben meg csak az alkoholnak élt és mást sem hallgattunk, csak hogy mekkora szarok vagyunk.

2022. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ez külföldön is így lehet?
2022. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt apám temetésén. Dicsérték milyen áldott jó ember volt, közben pokollá tette az életünket. Alkoholista senkiházi volt.
2022. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!