Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnál ha a fiad vagy a...

Mit szolnál ha a fiad vagy a lányod bejelentené hogy ott alszik a párja vagy ő a párjánál?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés, és ez által kérdezem!
2010. szept. 27. 19:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
18 akkor persze. Mióta vannak együtt? 26L
2010. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Korfüggő, de én inkább belemennék, mert még mindig jobb, mintha csavarognának. Az ilyen "én kenyeremet eszi" felvilágosulatlan gondolkodást én messze kerülöm. Ha már gyerekem lenne, akkor tiszteletben tartanám az ő emberi mivoltát és akaratát is. (Ésszerű keretek között)
2010. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%

2 hónap kicsit kevés.

De mondjuk már 18. Akkor mi is 2 hónapja jártunk. Bulizni voltunk, és hajnalig tartott, előtte szóltunk, és megengedték.

2010. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Három éves a fiam, jót röhögnék ha ezt mondaná :D

Amúgy ha 18 éves, akkor semmit, csak megkérdezném, hogy hol lakik a lány. Persze csak akkor, ha már ismerném. Ha nem ismerném a lányt, akkor azt mondanám, hogy azért előtte legalább egyszer hozza már fel, hogy lássam, ki az. Ha lányom lenne, akkor ugyan így, azt szeretném, ha előtte már volna szerencsém találkozni a fiúval. Illetve ha lenne rá módom, az első ilyen alkalom előtt felhívnám a szülőket, hogy nem zavarja-e őket, hogy ott alszik a fiam, vagy hogy egyáltalán tudnak-e róla.

2010. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
18 évesen megengedném. 2 hónap nem sok idő együtjárás szempontjából, de ennyi idősen már el tudják dönteni, hogy szexelnek-e vagy sem...
2010. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha 2 hónapja vannak együtt, akkor szerintem még túl korai, de mivel már "nagykorú" lett/lettek így jobb, ha nem leszel sárkány, csak azért szépen elmondod a véleményed.
2010. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha a párja szülei belemennek az ott alvásba akkor miért ne. Bár szerintem még túl friss a kapcsolat 2 hónap nem túl sok idő.
2010. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%
18 év felett már csak aludhatnak együtt szülői engedély nélkül. nem kell rabságban tartani őket...
2010. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen már megengedték, mikor 3 hónapja voltam együtt a barátommal. Mondjuk akkor még nem is feküdtem le vele, csak együtt aludtunk, de az is jó volt :) De ezt anyáék nem hiszem, hogy tudják, mert se előtte- se utána rá se kérdeztek, hogy lesz/volt-e valami, gondolom, azért nem, mert már elég idősnek tartottak ahhoz, hogy tudjak felelősségteljesen gondolkodni.
2010. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
én 19vok..féléve vagyunk együtt és nem engedik..neakarj ilyen lenni mert nagyon rossz :S:( és amse értem miért hiszik a szülök h csak éjszaka lehet sexelni...
2010. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!