Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért lenne jogos, hogy én...

Az miért lenne jogos, hogy én nem kapom meg azt a szülinapi ajándékot, amit szeretnék, de az öcsém meg megkapja?

Figyelt kérdés

12 éves korom óta nem ünnepeljük a szülinapomat egy közeli családtagunk halála miatt. Alapból nem vagyok egy ünneplős fajta, és volt olyan, hogy teljesen ingyen megúszták a karácsonyt, a szülinapomat, a névnapomat meg mindent.


Most lesz a 18. szülinapom, már nyáron mondtam, hogy szeretnék egy iPadet vagy egy iPhone-t. Bele is egyeztek, de aztán az öcsém kitalálta, hogy leteszi a motorra a jogsit, úgyhogy ugrott a szülinapi ajándékom, mert a jogsit meg a motort is megveszik.


Most az egyszer lehetne az, hogy nem az én igényeim, vágyaim kerülnek háttérbe, mert tavaly ő kapott 100 000+ Ft-ért pedált meg kormányt a játékába, én meg kaptam 3 000 ft-ért egy airpods-ot, tavaly előtt meg kapott 34 000-ért egy airpodsot meg egy új laptv-t, én meg semmit.


Az a baj, hogyha pénzt kérek, akkor hozzám vágnak egy 5 000-rest vagy max egy 10-est, amiből a kajámat kellene megvennem, mert addig úgyse nagyon adnának, amíg az el nem fogy.


2022. okt. 19. 06:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy nem kamu, mert nálunk ugyanez volt gyerekkoromban. Karácsonyra kaptam egy lepedőt, öcsém meg számítógépet, bőrdzsekit, márkás tréningruhát. Születésnapomon az ő kedvenc tortája volt, senkit nem érdekelt, hogy én azt nem is szeretem. Mit nagyzolok a szakközépiskolával, miért nem megyek szakmunkásképzőbe, öcsém majd úgyis főiskolás lesz... Most 2 diplomám van, öcsém meg félbehagyta azt a bizonyos főiskolát. Évek óta nem beszéltünk.
2022. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%
Pl ne nyafogj érte.
2022. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező: anyádékat megkérdezted egyáltalán?
2022. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%
A családtag halálának mi köze van a születésnapodhoz? A születésnapodon halt meg, vagy mi? Erről te mit tehetsz? Most akkor soha nem lehet már megünnepelni? Milyen elcseszett gondolkodás már ez?
2022. okt. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
kérjél valami meghökkentő értéktelen dolgot (pl egy kupac földet), és ha kérdezik, miért, mondd, hogy csak te is annyinak érzed magad, amennyire ők tartanak téged.
2022. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!