Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Anyám bele van betegedve...

Az Anyám bele van betegedve hogy még nem mentem ferjhez, mar nem birok ra se nezni, hogyan kezeljem ezt? 24 eves lany vagyok..

Figyelt kérdés

Szerinte en beteg vagyok amiert nem mentem ferjhez. Van amikor napokig beken hagy, aztan ujra csak ra nezek es mar latom hogy ujra kotekedni fog velem. Aztan ujra ordibalja a semmibol hogy en nem vagyok normalis, ordibalva kerdezi hogy nekem sose lesz ferjem, meg hogy "mas lanynak mar gyereke van"

Mar nem birom amit csinal velem, egyik percben szol hozzam, aztan a masikban megol a szemevel, nem szol vissza ha szolok hozza, csapkod, levegonek nez, es a vegen az jon ki belole hogy miert nem mentem még el innen es miert nem mentem ferjhez.

Nem birok mar ra se nezni hogy ne lassam a tekintetet amiben latom hogy gyulol..

En orulnek neki ha a lanyom 23 evesen nem ment volna meg ferjhez es eli az eletet es nem az az elso neki hogy csak ember ember ember legyen. Nagyon sok ismerosom van aki ugyanennyi idos mint en de ok mas kornyeken laknak, es nem mentek ferjhez, az Anyuk azert buszke rajuk amiert az enyem gyulol. En buszke vagyok ra hogy 23 evesen nem mentem ferjhez egy ilyen kornyeken es nincs 3 gyerekem. Mindenkinek van erre fele mar 18 evesen.

Sokszor az van az eszembe hogy ferjez megyek valakihez kenyszerbol de az egesz eletemet elrontom ugy es nem is lennek kepes ra.

Nem nagyon ismerkedek mert nem fog meg senki, es Anya miatt egyre jobban kezd zavarni hogy nincs senkim, pedig inkabb csak el kene valahogy koltoznom es megszakitani vele ezt a mergezo kapcsolatot

Nem tehetek rola hogy nem jon a szerelem, es ha ezen fogok idegeskedni Anya miatt ,megjobban nem fog jonni. Erre fele az a termeszetes hogy ferjhez mesz es gyereket szulsz 18 evesen, nem is tudok olyanrol aki egyedul koltozott volna el es nem ugy hogy ferjhez ment. Vannak terveim az eletemmel kapcsolatban, nem is akarok szerelmes lenni hogy bekavarjon,megmondom oszinten. Nagyon faj hogy Anya mindenaron csak azt varja hogy mikor visz el innen egy ferfi.Viszont egyenlore nem tudok elkoltozni, es addig ez lesz..

Mit tegyek?

Es mit mondjak ha legkozelebb elkezdi ordibalni a dolgokat?

(Romak vagyunk)


2022. okt. 18. 18:48
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
*ti se irjarok rola rosszat.
2022. okt. 18. 21:51
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád sajnos buta, a férjben látja egy nő értékét. Ő boldog házasságban él egyébként?
2022. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel semmi nem tudsz tenni, apám ugyanezzel a marhasággal jött mindig, meg a gyerektémán rugózott.


Ő ilyen, aztán egyszer nem jó pillanatomban kapott el, és megmondtam neki, hogy kiszállhat a méhemből és hüvelyemből.

Azok a sajátjaim, én döntöm el, mit kezdek velük.


Kicsit arculcsapásként érte, de végülis... megértette, amit 5 éven át nem.

2022. okt. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
20, nem mi bántjuk anyádat, ő bánt téged. Ja, csak egy dolgot rosszul lát? Akkor vagy vegyél neki szemüveget vagy nézd el neki ezt az egy picinyke hibás meglátását. Eszem megáll...
2022. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartod be a hagyományt, ez a baja, ezzel nem tudsz mit csinálni, őt így nevelték. Nézd meg a Kulcsár Edinát, őt kifejezetten boldoggá teszi, hogy nem ülhet egy asztalhoz a GwM-el, sőt mögötte kell állnia és kiszolgálni! A férfi az magasabbrendű, a fiú gyerek pedig mindig első! MINT a fanatikus iszlám, pontosan olyan.
2022. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

26: engem is boldogga tesz.. es en is magyar lany vagyok 🤣 ez van

Kerdezo, anyukadat is meg lehet valahol erteni h mert gondolja ezt mert o ugy gondolja maskepp nem fogsz boldogulni, meg biztos a sajat kudarcanak eli meg h nem vagy ferjnel (biztos o nevelt rosszul vagy mittudomen) de akkor se normalis ha ennyire eroszakos, az en anyam forditva volt ilyen o az egyetemet eroltette, megertettem a joszandekot de ami sok az sok

Ne menj olyanhoz akit nem szeretsz elrontod az eleted

Amugy inkabb magyarhoz mennel vagy ciganyhoz?

Es apad mit szol ehhez? Ok hogy vannak anyuddal? Arrol nem irtal

2022. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Marmint szerintem nem nevelt rosszul, hanem o eli meg igy

A valaszom elso sorat meg 25-osnek irtam nem 26

2022. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!