Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Anyám bele van betegedve...

Az Anyám bele van betegedve hogy még nem mentem ferjhez, mar nem birok ra se nezni, hogyan kezeljem ezt? 24 eves lany vagyok..

Figyelt kérdés

Szerinte en beteg vagyok amiert nem mentem ferjhez. Van amikor napokig beken hagy, aztan ujra csak ra nezek es mar latom hogy ujra kotekedni fog velem. Aztan ujra ordibalja a semmibol hogy en nem vagyok normalis, ordibalva kerdezi hogy nekem sose lesz ferjem, meg hogy "mas lanynak mar gyereke van"

Mar nem birom amit csinal velem, egyik percben szol hozzam, aztan a masikban megol a szemevel, nem szol vissza ha szolok hozza, csapkod, levegonek nez, es a vegen az jon ki belole hogy miert nem mentem még el innen es miert nem mentem ferjhez.

Nem birok mar ra se nezni hogy ne lassam a tekintetet amiben latom hogy gyulol..

En orulnek neki ha a lanyom 23 evesen nem ment volna meg ferjhez es eli az eletet es nem az az elso neki hogy csak ember ember ember legyen. Nagyon sok ismerosom van aki ugyanennyi idos mint en de ok mas kornyeken laknak, es nem mentek ferjhez, az Anyuk azert buszke rajuk amiert az enyem gyulol. En buszke vagyok ra hogy 23 evesen nem mentem ferjhez egy ilyen kornyeken es nincs 3 gyerekem. Mindenkinek van erre fele mar 18 evesen.

Sokszor az van az eszembe hogy ferjez megyek valakihez kenyszerbol de az egesz eletemet elrontom ugy es nem is lennek kepes ra.

Nem nagyon ismerkedek mert nem fog meg senki, es Anya miatt egyre jobban kezd zavarni hogy nincs senkim, pedig inkabb csak el kene valahogy koltoznom es megszakitani vele ezt a mergezo kapcsolatot

Nem tehetek rola hogy nem jon a szerelem, es ha ezen fogok idegeskedni Anya miatt ,megjobban nem fog jonni. Erre fele az a termeszetes hogy ferjhez mesz es gyereket szulsz 18 evesen, nem is tudok olyanrol aki egyedul koltozott volna el es nem ugy hogy ferjhez ment. Vannak terveim az eletemmel kapcsolatban, nem is akarok szerelmes lenni hogy bekavarjon,megmondom oszinten. Nagyon faj hogy Anya mindenaron csak azt varja hogy mikor visz el innen egy ferfi.Viszont egyenlore nem tudok elkoltozni, es addig ez lesz..

Mit tegyek?

Es mit mondjak ha legkozelebb elkezdi ordibalni a dolgokat?

(Romak vagyunk)


2022. okt. 18. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam figyelmen kivul
Igaza van Anyanak
57 szavazat
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Most kezdtem el a jogsit nem tudok elkoltozni ameddig le nem rakom mert nagyon sok penzbe van, es felre is kene raknom hogy eltudjak koltozni..

Es nem buszke ram, amiert probalok haladni az eletemben, hanem orultnek hisz amiert nincs uram. Nem hiszem el hogy ez velem tortenik meg

2022. okt. 18. 18:50
 2/27 A kérdező kommentje:
Van amikor hatassal tud lenni ram amikor ordibalja a dolgokat es elgondolkozok hogy keresnem kell valakit akihez hozza megyek de aztan ra jovok hogy nincs igaza Anyanak..ez nem igy mukodik. En nem rontom el az eletem
2022. okt. 18. 18:51
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem reg elkezdtem ismerkedni olyannal aki nem is tetszik , nagyon rosszul voltam Anya miatt de nem ment..hozza szolni se akartam par mondat utan, pedig azzal a cellal kezdtem el hogy ferjhez megyek hozza
2022. okt. 18. 19:00
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Anyád mentális beteg, mihamarabb költözz, többet vissza se nézz. Hatni rá úgysem tudsz, kezeltetni még úgy sem, te viszont tönkremész mellette és ugyanilyen idegroncs leszel.
2022. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

En is gondoltam erre hogy mentalis beteg, de az eletben teljesen normalis. Csak velem viselkedik igy.

Tesoimnak van ferjuk , ok mar fiuval aludtak 16-17-18 evesen , nekik sosem szolt es nem is szol most sem egy rossz szot sem..

2022. okt. 18. 19:03
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Minél előbb el kell költöznöd, hogy szabad legyél.
2022. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Aki ilyen őrjöngésre képes azért mert valami nem úgy van ahogy ő akarja, az hidd el, beteg.
2022. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Keress valakit példaképnek (úgymond roma celebet) aki szintén szingliként csinált karriert. Aztán mondhatod anyukádnak, hogy ott az xy. Ő sem ment férjhez és teljesen normális élete lett.
2022. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem karriert szeretnek, csak epiteni az eletem nem egy ferfi oldalan hanem sajat magam

Es ha majd esetleg szerelmes leszek, akkor az leszek..de nem eroltethetem ezt magamra

2022. okt. 18. 19:13
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

9

Anyád nem biztos, hogy bolond, csak a régi roma szokások híve, hogy család család család, a nő üljön a fenekén és szülje a gyerekeket minél hamarabb.

Sajnos kinevelni nem tudod belőle, csak te tudsz kitörni ebből a környezetből.

2022. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!