Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Anyám bele van betegedve...

Az Anyám bele van betegedve hogy még nem mentem ferjhez, mar nem birok ra se nezni, hogyan kezeljem ezt? 24 eves lany vagyok..

Figyelt kérdés

Szerinte en beteg vagyok amiert nem mentem ferjhez. Van amikor napokig beken hagy, aztan ujra csak ra nezek es mar latom hogy ujra kotekedni fog velem. Aztan ujra ordibalja a semmibol hogy en nem vagyok normalis, ordibalva kerdezi hogy nekem sose lesz ferjem, meg hogy "mas lanynak mar gyereke van"

Mar nem birom amit csinal velem, egyik percben szol hozzam, aztan a masikban megol a szemevel, nem szol vissza ha szolok hozza, csapkod, levegonek nez, es a vegen az jon ki belole hogy miert nem mentem még el innen es miert nem mentem ferjhez.

Nem birok mar ra se nezni hogy ne lassam a tekintetet amiben latom hogy gyulol..

En orulnek neki ha a lanyom 23 evesen nem ment volna meg ferjhez es eli az eletet es nem az az elso neki hogy csak ember ember ember legyen. Nagyon sok ismerosom van aki ugyanennyi idos mint en de ok mas kornyeken laknak, es nem mentek ferjhez, az Anyuk azert buszke rajuk amiert az enyem gyulol. En buszke vagyok ra hogy 23 evesen nem mentem ferjhez egy ilyen kornyeken es nincs 3 gyerekem. Mindenkinek van erre fele mar 18 evesen.

Sokszor az van az eszembe hogy ferjez megyek valakihez kenyszerbol de az egesz eletemet elrontom ugy es nem is lennek kepes ra.

Nem nagyon ismerkedek mert nem fog meg senki, es Anya miatt egyre jobban kezd zavarni hogy nincs senkim, pedig inkabb csak el kene valahogy koltoznom es megszakitani vele ezt a mergezo kapcsolatot

Nem tehetek rola hogy nem jon a szerelem, es ha ezen fogok idegeskedni Anya miatt ,megjobban nem fog jonni. Erre fele az a termeszetes hogy ferjhez mesz es gyereket szulsz 18 evesen, nem is tudok olyanrol aki egyedul koltozott volna el es nem ugy hogy ferjhez ment. Vannak terveim az eletemmel kapcsolatban, nem is akarok szerelmes lenni hogy bekavarjon,megmondom oszinten. Nagyon faj hogy Anya mindenaron csak azt varja hogy mikor visz el innen egy ferfi.Viszont egyenlore nem tudok elkoltozni, es addig ez lesz..

Mit tegyek?

Es mit mondjak ha legkozelebb elkezdi ordibalni a dolgokat?

(Romak vagyunk)


2022. okt. 18. 18:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Apád mit szól ehhez?
2022. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%

Pedig jó lenne elköltözni, mert normálisnak tűnsz a leírás alapján, de ha folyamatosan ezt hallgatod, akkor előbb - utóbb vagy megtörsz, vagy elköltözöl, de addigra még tovább sérülsz.

Lehet írtad csak átsiklottam felette: Munkád van? Tudsz félretenni?

2022. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Mi is romak vagyunk(18 eves lany vagyok) es az en anyam orul,h meg nem volt baratom.Szerintem is az lesz a legjobb,ha mihamarabb elkoltozol,mert te meg ebbe fogsz bele betegedni.
2022. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
9%

Én ezt képtelen vagyok elhinni.

pedig tudom, hogy van ilyen. de akkor sem.

Szerintem szerezz egy kamu pasit és add be anyukádnak, hogy hozzámentél, csak pl. katona és külföldi kiküldetésben van még 10 évig így nem tudsz vele összeköltözni :)

2022. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
A munkatarsam roma szingli nő, fosulit vegzett, egyedul lakik, jo fizuja van.
2022. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%

Anyád nem normális.

És hiába jön itt valaki, hogy csak maradi, mert tökmindegy, milyen maradi valaki, attól még normális ember nem bánik így a saját gyerekével akkor se, ha nem ért vele egyet...

Próbáld meg ignorálni, aztán pattanj meg tőle, amint tudsz. És jól teszed, hogy úgy éled az életedet, ahogy jónak látod. Ez később se legyen másképp, mert csak így lehetsz boldog.

2022. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az volt a szokás régen, hogy 12 évesen már eladták a lányt, aztán 17 évesen már két gyereke volt, szakma sehol, otthon ült és várta a férfit, aki kéthetente jött haza. Aztán persze megcsalás vagy sem, jól megveri, de vissza soha nem üthet, hanem elmegy egy másik pasassal stb. Kevés a pénz, lopni próbál, vagy beviszik, vagy sem... Szakma és általános iskola elvégzése hiján sehová se kell. De 25 évesen már van hat gyereke. EZ LENNE ANYÁD SZERINT A NAGY ÉLETCÉL????
2022. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy sok roma eli ezt a barlang szokast.Es,akik elik azok mind alpari,buta,es agyatlan emberek.Ezt roma lanykent irom.Nekik az a normalis,ha a no nem ulhet az asztalhoz,ha az van,amit a ferfi mond.Undorito,hanyiger,gusztustalan.Ezeknek az embereknek te nem tudod megvaltoztatni a velemenyuket.Es,ha egy roma azt mondja ez nem normalis mar is ravagjak,h :"mi van,te is magyar vagy??!annak erzed magad??!.szvl felesleges lenne vele normalisan elbeszelgetni.Csak egy megoldas van.Menekulni minel messzebbre:))
2022. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Menekülj minel elöbb.
2022. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

En nem azert irtam ki a kerdest hogy bantsam, nem akarom bantani es ti irjatok rola rodszat az Anyamrol van szo, ne ugy beszelj az enyemrol mintha a sajatodrol beszelnel, oke?

Szerintem o azt hiszi ha ferjhez megyek majd szep eletem lesz, mert szep vagyok es barmelyik ferfi elvenne. De ez nem igy mukodik, rosszul latja ezt..

2022. okt. 18. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!