Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem anya?

Miért ilyen velem anya?

Figyelt kérdés

Előző héten nem tudtam iskolába menni mert lázas voltam,minden bajom volt,anya teljesen kiakadt rám hogy beteg vagyok és leordította a fejemet,nekem kellett gyógyszer után kutatni és teát is készíteni,meg tanulni is mikor alig bírtam állni. Ma pedig a bátyám lett beteg,de nem vészesen,csak köhög meg fáj kicsit a torka de anya ma szinte egész nap sürgött forgott körülötte és ápolgatta,pedig nincs olyan rosszul,ha a gép előtt tud ülni és játszani.Ezt igazságtalanságnak tartom :S

14/L bátyám 16/F


2010. szept. 27. 18:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele beszélni,veszekedés lett,próbáltam közös programot is vele de mindig fáradt volt hozzá hogy eljöjjön velem akárhová.
2010. szept. 27. 18:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd.Tudom nehéz,nekem is most,20éves koromra esett le a tantusz.Egyszerűen van aki nem anyának született.

Vagy csak annyira eltér a személyiségetek,hogy nem kerül veled közös hullámhoszra.

Tudom milyen rossz ez,hasonló helyzetbe vagyok én is.

Ne rágódj ezen,Ő felnőtt nő és látnia kellene,hogy nincs rendben valami.

Beszélj erről apukáddal.Kitartás!

2010. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
El kellene menned orvoshoz, ha anyukád felelötlen vagy szólni apukádnak, hogy nem vagy jól! Nagyon nem szeretnénk, hogy bajod legyen!
2010. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj anyukád miatt.

Szerinted miért vieslkedik így?

Ha nem érzed magad jól otthon, akkor töltsd az időd a barátaiddal vagy tanulj a szobádban, gépezz, amíg apu nem jön haza.

2010. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet a tesóddal is ilyen lenne, csak nála megijed a régi betegsége miatt és akkor felébred benne az anyai ösztön.
2010. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos vanak ilyen anyukák,nem tudsz vele mit csinálni.

Rengeteget számít az,hogy a tesód beteg volt. Ezért mindig ő lesz az első anyukád szemében.Sajnos tetszik,nem tetszik. Sok szülő képes rá,hogy visszarázódjon ilyen esetben a helyes mederbe,ne kivételezen,viszont sok nem képes erre.Őt mindig jobban fogja félteni,több minden meg lesz neki engedve. De ne sajnáld,neki lesz ebből hátránya,ha egyébként sis "el van kényeztetve",neked pedig előnyöd ebből,mert sokkal önálóbb leszel.

Az én nővéremnek kiskorában komoly betegségei voltak,rengeteget kellett orvoshoz,kezelésekre,ide-odajárni vele. Kicsi voltam,tudtam,hogy beteg,azért van mindig vele foglalkozva,de azért mégiscsak piszokul fájt.

Később,már nem voltak olyan nagy gondok(szerencsére már csak kontrolra kell néhanoján elnéznie),de megmaradt az,hogy ő a minden,én meg csak vagyok.És csak nyűgnek és bajnak. Ha beteg volt tesóm,csak kis nátha,akármi,rögtön rohantk orvoshoz,egész nap körülötte ugráltak. Nekem volt olyan,hogy alig bírtam kikelni az ágyból, azt se tudom hogy jártam meg az orvost,aztán haza,olyan bteg voltam. Aztán gyógyszertár,minden egyéb is rám maradt.

Ezen felül is mindig én voltam a rossz gyerek,akivel csak a baj van.Sokáig teljesen ki voltam készülve idegileg,nagyon nehéz időszak volt.

De utólag semmit nem bánok. Sokkal többet kaptam így,és értem el,mint nővérem. Mivel mindent magamnak kellett intéznem,sokkal önállóbb lettem. Bármiben megálom a helyem,amiben kell.

Viszont sajnos sose fog elmúlni az,hogy én csak a nyűg vagyok. 4 éve nem élek már otthon,ha hazalátogatok,akkor rengeteget segtek,mégis csak a rosszat kapom,míg tesóm otthon él,semmit nem tesz,és körbe van ugrálva....

Próbálj keresni egy hobbit,barátokat,foglald el magad,segíts a háztartásban sokat,hogy ne szólhasson meg.Hidd el egy idő után jobb lesz minden. De próbáld megérteni azt is,miért ilye anyud

2010. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!