Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem anya?

Miért ilyen velem anya?

Figyelt kérdés

Előző héten nem tudtam iskolába menni mert lázas voltam,minden bajom volt,anya teljesen kiakadt rám hogy beteg vagyok és leordította a fejemet,nekem kellett gyógyszer után kutatni és teát is készíteni,meg tanulni is mikor alig bírtam állni. Ma pedig a bátyám lett beteg,de nem vészesen,csak köhög meg fáj kicsit a torka de anya ma szinte egész nap sürgött forgott körülötte és ápolgatta,pedig nincs olyan rosszul,ha a gép előtt tud ülni és játszani.Ezt igazságtalanságnak tartom :S

14/L bátyám 16/F


2010. szept. 27. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sokat vagy beteg??lehet hogy akkor már arra gyanakszik hogy csak lógni akarsz..
2010. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van...sokat nem tehetsz, ha valóban így van akkor igazságtalanság, szóvá tenném...
2010. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem szoktam betegeskedni de most sikerült elkapnom :/

nem merek neki szólni erről mert mindig kiabál velem ha valami olyat mondok ami nem nyeri el a tetszését...

2010. szept. 27. 18:12
 4/16 anonim ***** válasza:
és folyton ezt csinálja??mármint veled mindig veszekszik? a bátyáddal mindig elnéző?? és az apukád ?
2010. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen,jó a bátyám kiskorában rákos volt de már meggyógyult 10 éve,és így mindig mindent elnéz neki,apa meg csak este jön haza,sokat dolgozik. Én pedig teljesen elkeseredem néha hogy teljesen jelentéktelen dolgok miatt már rögtök ordibál velem és mindent a fejemhez vág.
2010. szept. 27. 18:17
 6/16 anonim ***** válasza:

Biztosan aggódik miatta,mert már tapasztalta mennyire rossz lenne a lehetősége annak ha súlyosan megbetegedne.

Mond el,hogy megérted Őt,de neked ez rosszul esik és szeretnéd ha ilyenkor kicsit megértőbb lenne veled.

2010. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Stresszes.A bátyád betegsége miatt.
2010. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívjuk kivételezésnek. Ez azt jelenti, hogy a szülő kiveszi a másik gyerekét a ,,forgalomból" és csak az előre koncentrál. Mivel mi nem ismerünk, ezért csak te tudod biztosan hogy van e más ok is. Rossz jegy, visszaszólás, stb. amivel kiérdemled ezt. Ha nincs, akkor feltétlenül beszéld meg anyukáddal. Vannak szülők akik a szeretet nem bírják elosztani, és vannak olyanok, aki csak az ,,édes első"-re koncentrál, a 2. gyerek csak úgy ott van. Beszéld meg anyukáddal hogy jó lenne ha egy kicsit vagy nem is kicsit jobban odafigyelne rád, hiszen nem tehetsz arról hogy beteg vagy.
2010. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Régi igazság, hogy az anyáknak a fiaik fontosabbak a lányaiknál. Ez fordítva is igaz /apa-lánya/. Győződj meg erről a környezetedben. Az anyák persze tagadják ezt.
2010. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sokáig tűrtem hogy rajtam vezesse le a feszültségét,de úgy érzem már nem bírom,teljesen kikészültem,azt sem merem elmondani neki hogy iskolába csak úgy tudok elindulni hogy hányok,és a suliban is többször ki kell menjek a mosdóba.
2010. szept. 27. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!