Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem anya?

Miért ilyen velem anya?

Figyelt kérdés
Anya olyan furcsa, egyik pillanatban normális aztán mintha teljesen más ember lenne. Ez például ma történt. Kint ültem a konyhába és beszélgettünk, az iskolakezdésről. Bejöttem a szobámba tüsszentettem és anya bejött, aztán elkezdett kiabálni meg verni azért, mert hangoskodtam. Aztán, ha apa haza jön a munkából és látja, hogy sírok ez miatt, akkor neki azt mondja, hogy viselkedési problémáim vannak és azért vert meg, mert nem tud már velem mit csinálni. Aztán apa is leszúr azért, mert nem könnyítem meg anyának a dolgát. Hiába mondom neki, hogy ez nem így van el se hiszi, mint ha az egyik fülén be a másikon meg ki. Nem tudom másoknál is van ilyen? Ezzel próbálnak felkészíteni az életre és ez normális? 15/L
2011. aug. 17. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem édesanyádnak is vannak gondjai, és rossz napjai..
2011. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Édesanyád hány éves? Komolyn akarok válaszolni, de ez fontos adat.
2011. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
40
2011. aug. 17. 16:20
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Klimax
2011. aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De az akkor sem normális hogy veri, az én anyukám is klimaxol, de az még meg sem fordult a fejében, hogy bántson.
2011. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha igaz, amit irsz, nincs kizarva schizoprenia.
2011. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát a klimax az eléggé korai lenne neki...

Viszont ha tudtok még normálisan beszélgetni akkor esetleg kérdezz rá másnap vagy később mikor lehiggad, hogy mi volt az oka amiért megütött. És fűzd hozzá... nagyon fontos!!! hogy csak azért kérdezed, hogy legközelebb elkerüld az adott szituációt...

2011. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mi óta ilyan veled? apuddal milyen a kapcsolata? apud is ugyan így viselkedik veled? A legjobb lenne ha megbírnád beszélni édesanyáddal, hogy mi bántja, vagy hogy miért viselkedik így veled
2011. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Telóval vedd fel amikor ez történik és elég bizonyítékod lesz amikor apádnak elmondod vagy a gyámhatóságnak, esetleg az idegorvosnak!Ne hagyd, hogy szívassanak!
2011. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha ezt felhoznám neki akkor még rosszabb lenne a helyzet. 2-3 éve. Volt, hogy 13 évesen megkérdeztem, hogy kifesthetem e átlátszó körömlakkal a körmöm, akkor is megvert érte és közbe folyamatosan azt mondta, hogy egy büdös k*rva vagyok és hasonló szégyenli hogy ilyet nevelt. Nem is a fizikai fájdalom volt a legrosszabb hanem amiket mondott alaptalanul.:S Apával jó a kapcsolatom, de ha anya mást állít mint én akkor inkább neki hisz. Hogy tudnám megváltoztatni?
2011. aug. 17. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!