Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya mostanában folyton...

Anya mostanában folyton veszekszik velem. És mindig a Nővéremnek Add igazat. De mért? (többi Lent. )

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy a nővéremet sokkal jobban szereti mint engem.

Eltiltott a barátaimtól mert szerinte rossz hatással vannak rám mert cigiznek és isznak. (13-15évesig) De én nem csinálom semelyiket csak velük vagyok.Pedig Nagyon szeretem Őket.

Mostanában mindennap ordít velem és én meg sokszor sírok-e miatt.

Kérlek segítsetek.!?!


2011. márc. 5. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A te korodban én is így éreztem és a legtöbb kamasz ezt érzi, a szokásos: a tesót sokkal jobban szeretik, anyukám mindig veszekszik velem stb. stb. Majd elmúlik :) A barátnőid típusú lányok meg valóban nem jó hatással szoktak lenni a kortársaikra, és az hogy te nem csnálod sajnos nem elég sok anyának, met aggódik.
2011. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is nődd ki a tinidepressziódat, másodsorban pedig jöjjél szépen rá, hogy aki 13 évesen iszik és dohányzik az egy műmájer hülyegyerek.
2011. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról, embert barátjáról...
2011. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem jó mert a testvérem felnőtt és az ország másik végében lakik. Ha nekem valami nekem nem tetszik, azt megmondom anyámnak a szemébe, és ha tetszik neki ha nem úgy fogom csinálni! Nem iszok, nem cigizek, nem használok semmilyen drogot, majdnem kitűnő tanuló vagyok, pedig azzal barátkozok akivel akarok. Ezt már anyámmal régen tisztáztam, hogy nem szólhat bele abba, hogy kivel barátkozok. Nekem vannak elveim, amikhez hű vagyok, még ha az ég szakad rám, akkor is!

14/F

2011. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek.

De én is mondtam neki h ő nem mondhatja meg h kivel barátkozzak.

De azt mondta h de bizony megmondhatja amíg ő tart el engem.

2011. márc. 5. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!