Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány vagy reálisan...

Önbizalomhiány vagy reálisan látom magam negatívan: honnan tudhatom, hogy melyik áll fent?

Figyelt kérdés

Mindig is csúnyának éreztem magam, esetlennek, ügyetlennek.


Sokak szerint ez az önbizalomhiányomból adódik, hogy így látom magam.


Véleményem szerint ha odaállnék a tükör elé és elmondanám, hogy hú de szép vagyok, az akkor önáltatás, önámítàs lenne. Nem hiszek abban, hogy mindenki szép lenne a maga módján.


2022. okt. 15. 07:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bruh lehet nekem is az "családi kapcsoltakok" kategóriába kellet volna kitennem az hasonló témájú posztom :D
2022. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jah és elnézést hogy közbeszóltam a kedves kérdező kérdésébe.
2022. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Én ezt nagyon le tudtam egyszerűsíteni. Nálam bevált. (Persze nem tiniként sajnos, bőven 30-hoz közelítettem már amikor ezt így el tudtam fogadni, viszont azóta nem igazán érdekel a dolog, nem foglalkoztat.)

Ki mondja és mikor, hogy csúnya vagy, vagy éppen szép?

Ha csak a szülőktől/közeli rokonoktól hallod, hogy szép vagy, más nem mond ilyet, vagy csúnyának mond, akkor az vagy. Igaz ez arra az esetre is, ha valaki kifogásokat gyárt a megjegyzés mellé, ahogy #8-ban írod.

Ha mástól is kapsz elismerő megjegyzéseket, bókokat, "de" nélkül, akkor nem vagy csúnya.

Az itt képet kunyeráló kanos incelek nem számítanak, csak szólok :)

2022. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a benyomásom, hogy azért menekülnek tőled a fiúk mert önbizalomhiányos vagy.
2022. okt. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!