Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemennétek a kórházba látogatn...

Bemennétek a kórházba látogatni, felül kell emelkedni?

Figyelt kérdés
Férjemmel váló félben vagyunk, de még együtt lakunk. Sógoroméknak megszületett a gyermekük. Anyósom mindig is viszályt szított maga és közöttem és a férjem és köztem szintén. A sógoromék velük élnek és a sógornőm h megfeleljen az anyósának szintén úgy bánt velem mint valami rühes kutyával, a sógorommal nincs bajom, ő sokszor "megvédett", bár szinte semmi szava a felesége és az anyja mellett. A gyermeket úgy jelentették be h megvárták míg kimegyek a szobából és csak a férjemnek mondták, hónapok óta nem is találkoztunk. Vacak a viszony, miért is mennék látogatni? De ilyenkor mindenki bemegy, felülemelkedik a sérelmeken és tiszta lap, mert ugye ott az a gyerek, aki az én fiam rokona is.....Na ilyenkor mit tennétek? Tudván, h valószínűleg összefutsz a "családdal", ill. megvan rá az esély h kinéznek onnan? Ha nem mész akkor meg csak azt mondják, h mekkora beképzelt!.....
2010. szept. 27. 13:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Jesszus be ne menj mar! Sajat magadat alazod meg. Nincs benned semmi buszkeseg?
2010. szept. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta h bemegyek? nem szándékozom, nem a büszkeség miatt, hanem mert nem érzem h ott lenne a helyem. Ők már nem az én családom és igazából soha nem is voltak azok! Igazából szerették volna a fiam babakocsiját, ez volt az utóbbi hónapok egyetlen közös dolga, azt is csak az exemen keresztül. Azért tettem fel a kérdést h ki mit tenne hasonló helyzetben és kb mondhatom h fele-fele arányban volt aki bement volna, azzal aki nem. Bennem is az volt, h fiatalabbak, buták, igazából nem akartak bántani csak rosszul intézték a dolgaikat, de bántottak és akkor nagyon fájt. Mégis most én teszem meg az első konkrét lépést, nem veszek tudomást a gyerekükről, én vagyok a rossz, ilyen az élet, felvállalom, nem felelhetünk meg mindenkinek!
2010. szept. 28. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!