Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemennétek a kórházba látogatn...

Bemennétek a kórházba látogatni, felül kell emelkedni?

Figyelt kérdés
Férjemmel váló félben vagyunk, de még együtt lakunk. Sógoroméknak megszületett a gyermekük. Anyósom mindig is viszályt szított maga és közöttem és a férjem és köztem szintén. A sógoromék velük élnek és a sógornőm h megfeleljen az anyósának szintén úgy bánt velem mint valami rühes kutyával, a sógorommal nincs bajom, ő sokszor "megvédett", bár szinte semmi szava a felesége és az anyja mellett. A gyermeket úgy jelentették be h megvárták míg kimegyek a szobából és csak a férjemnek mondták, hónapok óta nem is találkoztunk. Vacak a viszony, miért is mennék látogatni? De ilyenkor mindenki bemegy, felülemelkedik a sérelmeken és tiszta lap, mert ugye ott az a gyerek, aki az én fiam rokona is.....Na ilyenkor mit tennétek? Tudván, h valószínűleg összefutsz a "családdal", ill. megvan rá az esély h kinéznek onnan? Ha nem mész akkor meg csak azt mondják, h mekkora beképzelt!.....
2010. szept. 27. 13:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék. Adnék még egy esélyt a kapcsolat javítására/helyrehozására. Onnantól kezdve övéké lenne a labda, és ők döntik el a további viszonyt köztetek. Te megtennéd az első lépést. Ráadásul a pici baba nem tehet semmiről :(
2010. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék. Nem a Fiammal, de a Fiam miatt. Attól, hogy nem szeretnek, megadnám a tiszteletet az újszülöttnek. Ő semmit sem vétett ellened.
2010. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
én sem mennék be! ha eddig sem kedveltétek egymást, teljesen felesleges . a férjed a sógora, legyen az ő gondja.a kisfiadnak pedig valóban nem hiányzik a kórházi látogatás.
2010. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Amikor a baba megszületett, téged felhívtak az örömhírrel, vagy csak hallottad valakitől? Mert ha nem hívtak fel a nagy hírrel, ne menj be. Küldj nekik üdvözlőlapot, aztán ennyi.
2010. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

felhívni nem hívtak, ez még hagyján, mivel ugye egy háztartásban élünk a majdnem exférjemmel....

érdekes, h megoszlanak a vélemények, nem gondoltam

2010. szept. 27. 14:29
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyébként döntsd el, hogy te, hogy szeretnéd-e látni a babát. Ha igen, akkor menj be, csak futólag, nézd meg. Kérdezd az anyát a szülésről, nincs azaz anyuka aki ne szeretne erről kimerítően beszélni.Viszont, ha nem vagy annyira kíváncsi, akkor küldj lapot.
2010. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ők bent voltak, amikor Te szültél?


Amikor én szültem 2 éve, akkor az unokatestvéremék nem jöttek be (mi örökösödés stb. miatt nem vagyunk kebelbarátok. A szüleink utálták egymást, így nálunk is fagyosabb a viszony)


Amikor 3 hónapos volt a gyerkőc, akkor meglátogattak minket, hoztak csokit stb...


Amikor ő megszült egy évvel később, akkor én meglátogattam a kórházban, majd otthon is, utána áthívtuk őket magunkhoz, gondoltam hagy barátkozzon a 2 gyerek... Ők nem hívtak vissza minket, majd nyáron meghívtam őket is kerti partira, nem jöttek, így én nem erőltetem a kapcsolatot.

A kisfiamnak lehet más barátja, nem kell, hogy rokon legyen...


Én a helyedben bemennék 3 percre egy szűrt almalével (nehogy megszóljanak, hogy rostost viszel a szoptatásnak állítólag nem jó...) és egy valami babának való csekélységgel, aztán hagynám őket főni a levükben...

2010. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Én inkább a sógorodat hívnám fel, hogy érdeklődjek, és inkább otthon látogatnám meg őket.
2010. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én nem mennék be. Pár napig vannak kórházban, ha később akarod és ŐK HÍVNAK, otthon is meglátogathatod.
2010. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

én ugye két éve szültem, akkor azért még kicsit más volt a viszony az anyóssal is, sógornőm is kicsit visszafogottabb volt. hát én akkor is kissé erőltetettnek éreztem őket is, meg voltak szintén olyanok akiken látszott h muszájból jöttek, nekem meg ez annyira nem volt szükséges.....jobban tisztelem azt aki inkább felvállalja, h nem jön be. Hozzájuk nem tudok menni látogatni mivel anyóséknál laknak és anyósom utolsó szava hozzám a k anyád volt....szóval nem lenne az se ideális!

A baba tényleg nem tehet semmiről, de ő az akit a legkevésbé izgatja h ki jön és mit hoz!

2010. szept. 27. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!