Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemennétek a kórházba látogatn...

Bemennétek a kórházba látogatni, felül kell emelkedni?

Figyelt kérdés
Férjemmel váló félben vagyunk, de még együtt lakunk. Sógoroméknak megszületett a gyermekük. Anyósom mindig is viszályt szított maga és közöttem és a férjem és köztem szintén. A sógoromék velük élnek és a sógornőm h megfeleljen az anyósának szintén úgy bánt velem mint valami rühes kutyával, a sógorommal nincs bajom, ő sokszor "megvédett", bár szinte semmi szava a felesége és az anyja mellett. A gyermeket úgy jelentették be h megvárták míg kimegyek a szobából és csak a férjemnek mondták, hónapok óta nem is találkoztunk. Vacak a viszony, miért is mennék látogatni? De ilyenkor mindenki bemegy, felülemelkedik a sérelmeken és tiszta lap, mert ugye ott az a gyerek, aki az én fiam rokona is.....Na ilyenkor mit tennétek? Tudván, h valószínűleg összefutsz a "családdal", ill. megvan rá az esély h kinéznek onnan? Ha nem mész akkor meg csak azt mondják, h mekkora beképzelt!.....
2010. szept. 27. 13:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a fiaiddal együtt, egy rövid időre.

Úgy csak nem lesz tán baj!

2010. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Miért kellene jópofiznod, amikor utálnak mint sz..rt a zsebben? Menjen be a férjed és a fiad, te pedig személyesen, vagy telefonon gratulálj a sógorodnak, ha ő tényleg jóban van veled. Ez nem felülemelkedés meg sértődés kérdése, egyszerűen utálnak, nem jöttök ki, ami nem megy nem kell erőltetni. A férjed meg a fiad bemegy, te nem gátolod őket, akkor tiszta sor. Én így csinálnám.

Illetve én küldenék egy dísztáviratot, azzal a felirattal, hogy gratulálsz a babához, sok boldogságot, de mivel a viszonyotok nem feltételezi a személyes találkozót, ezzel a lappal fejezed ki jókívánságaidat.

2010. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat/véleményeket!

a fiam csak kettő, nem szívesen viszem be a kórházba,ill legtöbb helyen nem is engedik!

2010. szept. 27. 13:53
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Persze, a gyereked unokatestvére. Vidd be a fiadat, mutasd be neki az öccsét(húgát)!

Mondd el, kiez, és hoyg ha nagyobb lesz, sokat játszanak majd.

Kár lenne ettől megfosztani. A kisbabab meg most érkezett erre avilágra, üdvözöld. Ő nem bántott téged. Fogd rövidre a látogatást!

2010. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

" A gyermeket úgy jelentették be h megvárták míg kimegyek a szobából és csak a férjemnek mondták, hónapok óta nem is találkoztunk."


Na én ezért nem mennék be..Nem kell a nyilvános megszégyenítés,és ha arra sem vették a fáradságot,hogy neked is mondják akkor miért is kéne bemenni?

2010. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
mindkét oldalban van igazság!
2010. szept. 27. 13:56
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel 1 desszertet, vagy viragot es menj be, de utkozben tudatosisd magadban, hogy

nem foglalkozol a tekintetekkel, s igy eros leszel.


Legy kedves es mosolygos, de figyeld a tekinteteket, a szeretetre koncentralj!

2010. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Én nem mennék be, felesleges.

Mivel a fiad még pici, nem hiszem, hogy kezét-lábát törné, hogy láthasson egy babát, amit még nem is nagyon ért. Ráadásul a kisfiad bármilyen bacit, náthát hordozhat, nem lenne szerencsés újszülöttekhez vinni. Egyébként is, neki dögunalom lesz az egész, játszani nem lehet stb.

Menjen a férjed a kórházba egyedül.

Amikor hazamentek a babával, akkor apával majd meglátogatja az uncsitesót.

2010. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Én nem mennék be. Minek?
2010. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
én sem mennék be. minek jópofizni?
2010. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!