Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámat nem tudom akkor sem...

Anyámat nem tudom akkor sem szeretni, ha normális?

Figyelt kérdés

Nem tudok vele alapjáraton sehol sem mutatkozni, mert leszégyenít. Boltban, esküvőn, rokonoknál, barátaim előtt. Bárhol, bárki előtt, és utána még nekem akar bűntudatot okozni, hogy jaj, hát ő csak ennyit meg annyit csinált, nem is volt égő, én reagálom túl, és bezzeg X meg Y sokkal jobbam vergődik.


Már azt vettem észre, hogy amikor tök jó a kapcsolatunk, akkor is rühellem őt. Azt szeretem, amikor nincs itthon, amikor nem szól hozzám, amikor nem jön be a szobámba, mert megmarad a düh iránta. Régen még egy-egy megalázásnál, megszégyenítésnél, lejáratásnál, sértegetésnél pár órán belül nem éreztem már semmit abból a haragból, dühből, most meg gyűlölöm, idegesség fog el, hogyha meghallom a hangját.


2022. okt. 10. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

"Már azt vettem észre, hogy amikor tök jó a kapcsolatunk, akkor is rühellem őt. "


Mi a kerdes? Költözz el és nem kell többet talalkoznod se vele. Ja, hogy arra nyilván jó, hogy eltartson, ugye

2022. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
"megalázás, megszégyenítés, lejáratás, sértegetés" - ebben pontosan mi a normális?
2022. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Itt az a nagy kérdés, hogy te mit tartasz megszégyenítésnek, nem reagálod-e túl a semmit.
2022. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván ez érthető, hogy nem szívesen vagy vele, ha ilyen bunkó veled.

Sajnos vannak toxikus szülők, nem lehet velük mit kezdeni. Remélhetőleg el tudsz költözni hamar.

2022. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Milyen bunkó? Konkrétan semmit sem írt a kérdező.. Én magam tudok olyat aki a semmin sértődik meg, meg olyat is aki azt se veszi fel, amit már nagyon kéne... Nem biztos hogy bunkó az anyja (persze az is lehet, hogy tényleg az.)
2022. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Oka van neki ha nem tudod akár tudat alatt.
2022. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtté válás, leválás a szülőkről. Később ha már eköltözöl és nő a fizikai-lelki távolság köztetek megváltoznak az érzelmeid is, megértőbb, elnézőbb leszel.
2022. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!