Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig hazudik a férjem?...

Még mindig hazudik a férjem? Már nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
A lényeg,röviden: A férjem összejött a munkatársnőjével,rengeteg sms,telefonbeszélgetés órákig,minden nap.Lebukott,így bevallotta a dolgot (csókolóztak párszor).Megbocsájtottam neki pedig teljesen idiótának nézett a hazugságaival.Megmondta a nőnek,hogy be kell fejezniük a románcot,a nő el is fogadta,nálunk pedig elég jól teltek a napok,boldogok voltunk de most,pár napja megint észrevettem,hogy beszéltek telefonon,nem is keveset!(amit a telefonjából természetesen kitörölt)Szerintetek csak hazudott,hogy már nem érdekli őt a csaj? Így akarna engem megnyugtatni és ő meg folytatja tovább?Vagy lehetett ez egy utolsó "búcsú beszéd"? :)
2010. szept. 27. 09:16
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
81%
Hát ez nem hangzik túl jól...igen,én is attól félek,hogy túl naív vagyok. Ha a szívemre hallgatok akkor úgy érzem őszínte,ha az eszemre akkor pedig kizártnak tartom,hogy a hazugságai után most 360 fokos fordulatot vegyen és pont a jó irányba!Remélem hamarosan kiderül,hogy jó-e az, ha a szívemre hallgatok?!
2010. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Hazudik.

Biztos lehetsz benne.

A volt férjem telefonjában találtam sms-eket egy nőtől. Elég egyértelmű volt, hogy viszonya van és ráadásul szerelmes is. Elköltözött. Aztán a nő kidobta. Kb két hét múlva. Visszakönyörögte magát hozzám két hónap múlva, itt is volt esküdözés, hogy már nincs köztük semmi.

Aztán fél év múlva kiderült, hogy amíg nem velem élt összejött egy másik nővel. Az ő ágyából könyörögte vissza magát hozzám. A kapcsolatuk fél év alatt szerelemmé alakult nagy titokban. Aztán találtam néhány sms-t a telefonjában. :)

Kiraktam a cuccait a bejárat elé és mire hazajött lecseréltettem a zárat. Nem kellett megbeszélni.

2010. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
hu ez nem semmi utolsó!
2010. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedre hallgass.
2010. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
84%

mekkora mákunk van azzal, hogy a férfiak olyan hülyék, hogy benne hagyják a teloban az üziket, lebuktatva saját magukat.

nyugi, az ilyeneken könnyen átlehet látni.

lehet adni mégegy esélyt ezüsttálcán fogja kínálni a nyomokat, ha mégsem tartaná be az ígéreteit

2010. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne adni egyet se mert a felmelegített dolgok nem működnek,
2010. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
l a p á t !!!!!!
2018. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
szerintem megérdemel egy esélyt lehet hogy véletlen volt az egész félreértés bisztos megbánta amit tett de nem tett semmit szerintem gondolj csak bele miért tette volna alap ból ki kezd munka társal bisztos hogy volt köztük valami vagy csak te kényszeriteted ki mindenkép utána járnék
2020. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!