Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig hazudik a férjem?...

Még mindig hazudik a férjem? Már nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
A lényeg,röviden: A férjem összejött a munkatársnőjével,rengeteg sms,telefonbeszélgetés órákig,minden nap.Lebukott,így bevallotta a dolgot (csókolóztak párszor).Megbocsájtottam neki pedig teljesen idiótának nézett a hazugságaival.Megmondta a nőnek,hogy be kell fejezniük a románcot,a nő el is fogadta,nálunk pedig elég jól teltek a napok,boldogok voltunk de most,pár napja megint észrevettem,hogy beszéltek telefonon,nem is keveset!(amit a telefonjából természetesen kitörölt)Szerintetek csak hazudott,hogy már nem érdekli őt a csaj? Így akarna engem megnyugtatni és ő meg folytatja tovább?Vagy lehetett ez egy utolsó "búcsú beszéd"? :)
2010. szept. 27. 09:16
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a sok választ,azt hiszem elég egyöntetű a vélemény.Én még szerettem volna hinni,bízni de be kell látnom,hogy hülye vagyok!Szeretem őt és tudom,hogy ő is engem (is) de azt hiszem muszály lesz ezt valamilyen módon lezárnom!
2010. szept. 27. 10:14
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehéz lesz lezárni.De neked is jogod van nyugalomban élni és új életet kezdeni!!És ha megint megbocsátasz neki??Végig azon fogsz izgúlni hogy vajon mit csinál??Megcsal megint??Hazudik e megint??Szerintem erre neked nincs szükséged!És meg kell adnod magadnak az esélyt egy új élet kezdésére!!:)
2010. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
96%
79% vagyok, 09:48: Ha nem tudjátok az előzményeket, miért ítélkeztek. A síró-rívó nej csak számításból sírt és rítt, mivel mielőtt én összejöttem a férjével azelőtt 2 évvel csalta meg őt egy kollégájával, már csak a kényelmes élet miatt volt vele, de nem érzelmek miatt. A párom elköltözését is ő szorgalmazta, miközben a szeretője (mert neki is lett hamar megint) odajárkált hozzá a még párom által fizetett lakásba. Szóval...nem volt lelkifurdalásom és nem is lesz.
2010. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

"79% vagyok, 09:48: Ha nem tudjátok az előzményeket, miért ítélkeztek."


Szia! 9:59.-es vagyok


Én nem ítéltelek el... csak megkérdeztem, hogy nincs-e benned félsz, hogy esetleg nálad is mellélép? Szóval TE már alapból úgy indítottál, hogy na ezt azért nálam nem fogod eljátszani?


(Kíváncsi vagyok, mert régebben egy nős pasi akart kikezdeni velem, de két dolog tartott vissza: az egyik hogy van családja és nem szeretném ha a gyerekek majd utálnának másrészt pedig az, hogy mi van ha velem is eljátssza majd a dolgot! Kíváncsi lennék, hogy esetleg az ilyen pasik mennyire tudnak megmaradni 1 valaki mellett...)

2010. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
96%

Újra 79% vagyok. :)

Nem merült fel bennem. 8 éve leszünk együtt hamarosan és boldog a házasságunk. Neki nem olyan a mentalitása, ezért nem félek ettől. Azért, mert anno belém szeretett, nem jelenti azt, hogy ő egy ilyen félrelépő tipus. Egyébként meg első házas, soha félre nem lépő pasikkal is simán megtörténhet ilyen. Semmire sincs biztosíték. Azért remélem nem jut el egyikünk sem a félrelépésig, mert akkor már hatalmas baj lenne a kapcsolatunkkal.

2010. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
59%

ha egy nőnél a pasi biztos a dolgában, mert az mindig "kéznél" van, akkor"unatkozni" kezd "várólistára" helyezi és megnézi kit tudna még felszedni

egy nőnek állandóan fennt kell tudni tartania a férfi érdeklődését, jobb is ha bizonytalanságban vannak tartva, mert csak így érzik, hogy udvarolni, harcolniuk kell

ajánlom neked is a "miért a rossz lányokat veszik el a férfiak" c.könyvet

a lényeg légy totál magabiztos!

2010. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mikor "mindent bevallott" akkor is hazudott. Tuti hogy nem néhány csók volt.:S És szerintem még mindig ugyanúgy tart a kapcsolat. Szerintem jobban teszed ha elváltok. Esélyt megadtad, de úgy látszik ő nem élt vele.
2010. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

köszi 79%!


76%

Huh, szépen fogalmaztál, azt hiszem ezt ki is írom kérdésbe, hogy hogyan lehet fenntartani! :)

(nem akarom össze offolni ezt a témát)

2010. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
72%

köszi a bókot :)

a könyv szerint úgy lehet fennt tartani az érdklődést, hogy a nő kiszámíthatatlan marad,

mindig legyen olyan szabadideje, amikor a pasi nem tudja mit csinál (de soha nem kell féltékenységre hergelni!), legyen boldog a hobbijával is a pasi nélkül, ne azt lássa ő, hogy körülötte forog a világ, általában annak örül, amikor időt rabolhat el tőlünk(nem amikor nem tudunk nélküle mit csinálni)

mindig legyen olyan valamink, amihez nem adunk neki hozzáférést (a pasik imádják, ha valamit nem kaphatnak meg)

szeretik az olyat, aki saját maga akar talpon állni(nem őket lehúzni, attól rettegnek)és ilyenkor szeretnének méltók lenni ahhoz, hogy a nő izgalmas világához csatlakozhasson

2010. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, ne haragudjatok hogy ide írtam és nem vártam meg a kiírást

a kérdezőnek annyit szeretnék csak mondani, amit a helyében tennék, totál ridegen kidobnám

akkor nem nekem kell számonkérni, ő fog magától magyarázkodni

amit le se sz*rnék

2010. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!