Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig hazudik a férjem?...

Még mindig hazudik a férjem? Már nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés
A lényeg,röviden: A férjem összejött a munkatársnőjével,rengeteg sms,telefonbeszélgetés órákig,minden nap.Lebukott,így bevallotta a dolgot (csókolóztak párszor).Megbocsájtottam neki pedig teljesen idiótának nézett a hazugságaival.Megmondta a nőnek,hogy be kell fejezniük a románcot,a nő el is fogadta,nálunk pedig elég jól teltek a napok,boldogok voltunk de most,pár napja megint észrevettem,hogy beszéltek telefonon,nem is keveset!(amit a telefonjából természetesen kitörölt)Szerintetek csak hazudott,hogy már nem érdekli őt a csaj? Így akarna engem megnyugtatni és ő meg folytatja tovább?Vagy lehetett ez egy utolsó "búcsú beszéd"? :)
2010. szept. 27. 09:16
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
63%

Én nem mondom, hogy dobd ki. Ha belefér, hogy hazudik és megcsal akkor hagyd, hadd csinálja. Mert az tuti, hogy ezt teszi.

Rafkósak ám a pasik, votlam én is szerető (sajnos). Volt bukta is, erre a (most már) exem felhívott, hogy kb 10 perc múlva hív majd, a felesége mellette fog állni és "kirúg", csak tudjak róla. De szeret és folytatjuk, csak ezt el kell játszania. Szóval nem kell mindent elhinni amit mondanak. Még akkor sem, ha hallod.

2010. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
79%

Off!


Kedves 79%!


Nem félsz hogy veled is így elbánik majd?

Tudod, ha egyszer megtette...


(csak kíváncsiságból kérdem, nem kötekedésként)

2010. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont kötekedésből offolok: nem voltál néh rosszul magadtól? Nem gondoltál bele a felesége helyzetébe? Viszont a kérdés jogos: ezek után te miben bízol?
2010. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
80%

Off:

79% 09:48 nak: szivikém téged nem zavart, hogy mit teszel tönkre? (volt sírás rívás) Neked ez gyózelem? Akkor is szét megy az a kapcsolat ha TE nem szupertitkoskodsz? Neked is jogod van a boldogsághoz igaz? Hát szerintem azóta már tudod hogy ha így "tisztelte" az előző nejét akkor Te még annyit se fogsz tőle kapni.Így leszel te boldog csak ez szupertitkos lesz előtted is.Jó kis karmát teremtettél magadnak.

2010. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan, ahogy 10:03 írta.
2010. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
58%
Hazudik. Mint a vízfolyás. Többször is lefeküdt vele, és élvezte is. Ja és még szerelmes is a nőbe, Ragaszkodnak egymáshoz. A kapcsolat nem szakadt meg, sőt még most a legizgalmasabb nekik. Te még szomorúbb leszel. Ennyi.
2010. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
73%
Ez már kb.: az 4.ik kérdés, amit ez ügyben felteszel...
2010. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
81%
Két esély mindenkinek bőven elég.
2010. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
85%
Igen, hazudik.
2010. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
82%
ÉN ezt nem tűrném el neki!!Hányinger!!Kidobnám mint macskát szarni!!Az biztos!!Engem ne nézzen hülyének!!
2010. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!