Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem nem becsül meg...

Szerintem nem becsül meg engem a barátom és az ő családja. Szerintük mihaszna vagyok. Sztetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan 4éve vagyunk együtt a barátommal és másfél éve összeköltöztünk. Mindketten dolgozunk és nincs semmi panaszunk. Nekem két munkám van, neki egy de sokkal jobban keres. Mégis sokszor olyan megjegyzéseket kapok amiket nem érdemelek meg. Mindennap takarítok valamit munka után, minden este meleg vacsora várja a barátomat, elpakolok utána, kiszolgálom stbstb. Tehát én úgy gondolom minden tőlem telhetőt megteszek. De ha esetleg leülök tvzni vagy festeni vagy akármit is csinálni megszól h miért pazarlom az időm erre és felhívja a figyelmem vmi hiányosságra : nincs itthon vmi, menjek le a boltba vagy valami nem olyan állapotba van ahogy ő azt szeretné. Nagyon dühíteni szokott ez és ha szólok érte akkor rögtön felhozza h ő többet dolgozik mint én és h egy szavam se lehet. A szerelmi és szexuális életünkkel semmi baj. Szeretjük egymást de mégse jó ez így ahogy van. A párom édesanyja utál engem. Ő "mindent jobban tud nálam" szal képes egy fontos családi ebéden is azt mondani az én kajámra h ő ezt nem így csinálná és h az ő fia nem így szereti....


Szerintetek mit tegyek ? Ez minen ami tőlem telik:( Nyeljek tovább és jobb a békesség?


2010. szept. 27. 02:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne légy a párod cselédje főzön, takaritson ő is akkor majd szépen rájön hogy nem az anyával kéne foglalkozni hanem veled.
2010. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem sok lenne egy kapcsolatban mindez mar az "elejen"!


Nagyon fontold meg, mert mire szamithatsz 14 ev mulva pl.


Nincs olyan egy kapcsolatban, hogy turok es megalazkodom, mert a "bekesseget" szeretnem elerni,

ezzel csak onmagadat alazod meg jobban, es kiszolgaltatott leszel, amiben lelki teren fogsz tonkre menni.


Merlegelj! mit adsz es mit kapsz? Mit akarsz?

2010. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó, hogy alapból sokat beszélgettek, már csak a tartalomra lennék kíváncsi... Mennyi időt töltötök a te problémáid elemzésével? Mennyire figyel rád, mennyire próbál a te szemszögedbe helyezkedni? Hiába a sok beszélgetés, ha mégis elégedetlen vagy és nem változik semmi! Akkor az csak felesleges szócséplés.


Az anyós megjegyzésére meg: atyaúristen, az első alkalom volt! Azóta százszor megfordulhatott a véleménye, mert a Fannit már megszokta, ott voltál új emberként, kezdhette elölről. kiismerni, hogy milyen is vagy, stb. Gondolj bele, hányszor jártál már úgy, hogy megismertél valakit, elsőre nem volt szimpatikus, de aztán megváltozott róla a véleményed.


A sok beszélgetésben szóba hozhatnád azt is, hogy még mindig úgy érzed, az anyós nem kedvel, legyen hozzád őszinte a párod és mondja meg, hogy ő is így érzi-e, s lát-e valamiféle megoldást - ha tényleg így van!

2010. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!