Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintük normális, szerintem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintük normális, szerintem, bár nincs barátom, nagyon nem. Lehet hogy nem csak játék az egész? És van benne más is?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A bátyám(23)meg a barátnője(19) már több mint négy éve vannak együtt. Most egy olyan éve, folyamatosan "verik" egymást. Pl valamelyik nap filmet néztünk hármasban,feküdtünk, és a bátyám tök simán el kezdte pofozgatni...meg felállt, a barátnője az ágy szélén ült, és ellökte, meg rugdosta, aztán ott verték egymást, meg adták a zsibbasztókat. Kérdeztem mondom ezt miért csináljátok? Aztán mondta hogy ez tök természetes meg hogy mindig verték egymást.De amúgy is pl állnak a konyhába és fenékbe rúgja oldaról meg tarkón üti...de szerintem ez beteges. Vagy csak szerintem?
2011. jan. 3. 20:23
 1/5 anonim válasza:
Hát elég érdekesen hangzik, az tuti... Ehhez azt is kéne tudni, hogy erősen ütik egymást, vagy csak játékosan megpaskolják? Mondjuk nekem ez elég morbid. :D
2011. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ellökte, rugdosta, már az ágyra lökte le, és kicsit megtaposta...meg a lábát rúgdosta...hát a zsibbasztók tuti fájnak,amúgy remélem csak játékból verekednek.
2011. jan. 3. 20:29
 3/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:
73%

Uhh ez nekem is fájt ahogy olvastam:S

de ha ők ezt szeretik, akkor nem kell félni:)

Bár én nem lennék képest megrúgni azt akit szeretek.

2011. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm és a pasija rendszeresen verekednek, múltkor a csajnak tövig beszakadt a körme, meg bírkózás közben arcba rúgta a barátját... Bár azért amit te leírtál, kicsit durvább. Háát nem tudom. Ha nekik így jó...:)
2011. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Szado-mazo no.1.
2011. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!