Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggelente nálatok is verseny...

Reggelente nálatok is verseny van meg sorbanállás a fürdőszobához?

Figyelt kérdés

Mi hatan vagyunk egy háztartásban, és mindenki készülődik reggel, van aki dolgozni megy, van aki suliba, de mindenki legkésőbb 7:30-ra el kell készüljön.


Nálunk senkinek nincs saját szobája, nincs privát szféra és még a ruhás szekrények sem a hálószobában vannak, hanem a nappaliban, így kialakult nálunk egy olyan szokás, hogy mindenki viszi be a ruháját, meg cuccait a fürdőszobába és ott öltözik fel, fésülködik, borotválkozik, van aki fürdik, stb. Egy átlag 20-30 de van aki 40 percet ott van minden reggel, a többiek meg aggódnak, hogy sikerül-e időben elkészülni nekik is.


Általában én vagyok az, aki a legjobban el van nyomva ilyenkor, minden reggel 6 órakor felkelek, de addigra már hallom, hogy anyám bent van. Fél óra múlva talán bejutok, akkor van egy pár percem összekapni magam, de addigra már apám meg húgom türelmetlenül várnak kint, ezért ilyenkor van, hogy "félkész" állapotban jövök ki. Ezután kimegyek megetetem az állatokat, de mire visszaérek, megint foglalt a fürdőszoba, én meg ott állok kócosan, hogx indulni kéne már. Tükör is csak ott van, szóval az sem opció, hogy kihozom a fésűt és máshol megcsinálom a hajam.


Olyan is van sokszor, hogy valaki elfelejt valamit bevinni magával, ezért félmeztelenül kiszalad érte, de addigra valaki már bemegy helyette, és ott kell várnia kint megint. Ja meg persze vannak hárman, akik 2x is bemennek, mert később jönnek rá, hogy még kakilnak egyet, és a többiek megint csak várnak kint.


Máshol is van ilyen, vagy csak mi vagyunk ilyen nem normálisak?


2022. szept. 28. 07:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
96%
Jó lenne, ha kedves kérdező válaszolna is néha. :/
2022. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
42%
50-es vagyok ezen mi a szrt kell lepontozni?
2022. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
62%

50!


Hát én konkrétan azt pontoztam le, hogy te nőként 10 perc alatt elvegzed a kis- és nagydolgodat, megfurdessz, és még hajat is mosol. Igényes.

2022. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
96%
Ez tipikus kamukérdés, a kérdező bedobta a gumicsontot, aztán lelépett.
2022. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
32%
53, nem az 50-es vagyok, de: kis- és nagydolgot elvégezni 2 perc, egy reggeli gyors zuhanyzás hajmosással együtt is beleférhet 8 percbe, a fésülködést, hajszárítást, sminkelést a fürdőszobán kívül is lehet csinálni.
2022. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
38%
55. Mekkora hajad van neked, hogy a zuhannyal együtt elég 8 perc rá?
2022. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
25%

55!


Ugyanmar.

2022. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
31%
55. megsértődött. Lehet kopasz?
2022. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mert mi nem úgy élünk, mint ahogy a cigányok szoktak mostanság.


6-an, egy fürdőszobával, közös hálószobával, ráadásul még a gyerek feladata is az állatok etetése iskola előtt. Tisztára mint apám kommunizmus ideji sztorijai, mikor az abortusztilalom miatt tele volt minden gyerekkel...

2022. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
78%
Számít a haj hossza mosásnál? Nekem váll alá ér, néha lapockáig, és igen, ha kicsit sietek simán megvan 8 perc alatt. Bár nem szoktam mérni, de 10-nél biztos nem több. És elég csúnya dolog lepontozni valakit azért, mert gyorsan mos hajat. Az enyém szép csillogó, természetesen áll, enyhén hullámos, mivel nem szoktam szárítani, csak borzosra megtörlöm és magától szárad. Szóval nem igénytelenség, de így a legszebb. Persze ha reggel mosnék hajat, akkor kénytelen lennék szárítani, de azt meg hálószobában vagy konyhában is lehet.
2022. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!