Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ostoba sok gyereke...

Miért ilyen ostoba sok gyerekes nő?

Figyelt kérdés

ha valaki nem úgy gondolkodik, nem úgy neveli a gyerekét,nem úgy gondolkodik a gyerekvállalásról, a terhességről, ahogy ők, egyből elkezdnek a másikra fröcsögni. például: azokra akik még 30 fölött sem akarnak gyereket.. vagy azokra a nőkre, akik dohányoznak terhesség alatt.. vagy azokra akik bár terhesek és megtarthatnák a babát, mégis abortuszra mennek..

mintha ők tökéletesek lennének..


nem az a baj, ha mindenkinek van egy saját véleménye. félreértés ne essék. hanem azt nem értem, hogy miért kell ismeretlenül ítélkezniük??


2010. szept. 26. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

"vagy azokra a nőkre, akik dohányoznak terhesség alatt"

erre joggal van kiakadva minden normális ember.

2010. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Vagy azt is megszolák, akinek semmi kedve nincs szoptatni, vagy nem tud, vagy aki pár hónap után beadja bölcsibe mert vissza megy dolgozni.


én külföldön élek és 1 évig jár "gyes" utánna semmi, így vissza megyek dolgozni a gyerek meg megy gyerekcsoportba.

mindenki elöre sajál már és ki van akadva, de mikor a pénzügyi gondokkal küszködö ismeröseimet megkérdeztem miért nem megy vissza dolgozni az ki volt akadva mert a gyerek...

2010. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Úgy vettem észre, hogy a nők miután szülnek egy kicsit átalakulnak és hűű, de nagy szakértők lesznek, mert már van egy-kettő gyerekük aki olyan amilyen, de abba nem bírnak belegondolni, hogy más embereknek más a háttere, másmilyen helyzetben fogant, született a gyermek akinek más a személyisége és máshogyan kell nevelni. Nem tudnak abba belegondolni, hogy minden ember másmilyen és máshogyan kell viszonyulni hozzá.

Ettől függetlenül én ezt nem nevezném ostobaságnak, a gyerekvállalás elég kényes téma. Sosem lesz olyan, hogy mindenki egyetért mindenkivel, mert ez sehol sincsen így.

20/L

2010. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Amíg nincs gyerek, addig a kutyával megy ugyanez. Mindenki jobban tudja, hogy hogyan kell nevelni, idomítani és kérés nélkül is mondja, mondja... De a legjobb, amikor elkezdenek parancsolgatni a kutyának, aki mondjuk nem azt ap arancsszót tanulta meg, aztán jön, hogy nem elég engedelmes :)
2010. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a dohányzó kismamáktól égnek áll a hajam.Én ezt mélységesen elítélem.Vannak bizonyos gyereknevelési,meg higiéniai dolgok,amiket szerintem minden kismamának be kellene tartania.De lustaságból,meg igénytelenségből nem teszik.
2010. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Azert valoszinu mert az elet normalis vele jaroja az, hogy egy nobol elobb vagy utobb anya lesz. Ez kodolva van. Van akinek meg nem.

En most 36 evesen 35 hetes terhes vagyok. Nem azert vartam idaig, mert nem volt kedvem egy bogomasinahoz, egyeb szemelyes okokbol.

Azt szeretnem, hogy a Kicsim egeszseges, okos es sikeres legyen a jo kulso adottsagokrol nem is beszelve mert az nagyon fontos manapsag....valoszinu ezert ferde szemmel nezek azokra, akik dohanyoznak, napirend szeruen alkoholizalnak terhesseg alatt. Mert onnan, hogy tudjuk bekoltozott valaki a pocakba, felelosek vagyunk a Kicsink jovojeert.

Gondolhatnank azt, hogy de hat ha defektes gyereke lesz az illetonek, az az o baja...de szamomra nem megy olyan konnyen egy artatlan kisember leszarasa.

Mellesleg en csak a ferjemnek morgok ha ilyet latok, hiszen mindenki a maga (ebbol a szempontbol) nyomoranak a kovacsa.

2010. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a dohányzó nőkről nekem is elég csúnya véleményem van, utáltam mikor a nőgyógyászat épülete elött ott füstöl 2-3 pocakos s panaszkodik, hogy ilyen-olyan veszéleztetett...


A gyereknevelés témáról meg ezért nem beszélgetek más anyukával. Van az a tipikus versenyszellemű anya akik vagy 10 kérdés után elégedetten hátradöl s úgy néz mint aki roppant elégedett mert az ő fiacskája/leánykája már előbre jár dolgokban. Elvből nem válaszolok ezekre, hogy: Még szoptatom ugye? Kap tápszert? Alszik este? Mikor lessz kistesója? Olyan édesss...ugye (barnaszemű) apától örökölte a kék szemét? - ezek olyan fárasztóak.

2010. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Dohányzó kismamák... pff, undorító dolog! A saját gyerekük egészségét kockáztatják!!! Talán azért van mindenki kiakadva tőlük!

Ha már elvállalta, akkor álljon le a cigivel kérem szépen, legyen már benne annyi felelősségtudat!

Az meg, hogy valaki nem akar gyereket 30 felett se, az a privát dolguk, azt csinálnak az életükkel, amit akarnak!

Akik meg abortuszt csinálnak... inkább szexeljenek elővigyázatosabban... Itt már egy másik ember életét oltják ki... (elrettentésként egy videó)

[link]

2010. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
+ kismamák mellett is undorító dohányozni, bárki teszi is azt
2010. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Mert olyankor bekattan nekik valami, de komolyan... Nem veszik észre maguk, nem tudják moderálni maguk. Na persze vannak alap dolgok, pl nem veszélyezteti a gyereket, de a többihez nincs semmi köza. És olyan undorítóan tudnak ilyenkor gyűlölködni hogy lassan szégyenlem hogy nő vagyok és nem akarok olyanná válni soha, ezért sem lesz gyerekem.
2010. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!