Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves lány unokámnak szüli...

12 éves lány unokámnak szüli napi ötletek? Még nagyon gyerekes!

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Egy élményajándék a legjobb, mondjuk mozi, cirkusz, vagy hasonló. Tegnap volt hasonló kérdés, ott volt több jó ötlet is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Öltözni biztos szeret ő is, a kedvencével egy klassz pulcsi, vagy hasonló biztos tetszene neki, és suliba is fel tudja venni.

Ha pl. Hannah Montana rajongó, vagy SP, (ezt a szülei biztos tudják, de szerintem te is), akkor egy CD-nek is örülni fog.

Régi, de még mindig jó és "menő" a Harry Potter könyvsorozat, ha még nincs meg neki (mind).

2011. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
"Még nagyon gyerekes" - ez aztán kedves tőled!
2011. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Miért milyen legyen egy 12 éves?

Amúgy meg vidd el a Bakonyi Kalandparkba, egy feledhetetlen élmény lesz neki!

2011. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem sértő, ha egy 12 éves kislányra azt mondják, hogy gyerekes. Én legalábbis nem tartottam annak annyi idősen.


Magamból kiindulva, az állatkert az nagyon jó ajándékötlet, de biztosan szívesen veszi, ha valami plüssállatot kap vagy valami könyvet.

Könyvnek jó ötlet például L. M. Montgomery Emily sorozata. [link]


De például valamilyen jó társasjáték is ötletes, ráadásul az örök, vagyis később is jól jön. (Mondja ezt az a huszonéves, aki a mai napig is szívesen társasozik a barátaival.)

Például Aktivity vagy Beugró. Ezek korántsem kisgyerekeknek valók, de ő pont abban a korban van, hogy később sem fogja megutálni, ha ilyen ajándékot kap. Vagy 1000 darabos puzzle. Itt érdemes szétnézni: [link]


Ha szereti a japán rajzfilmeket (animéket), akkor az is jó ajándék, ha belépőjegyet kap az Őszi Mondoconra. Ez mondjuk októberben lesz.

2011. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Vegyél neki mesekönyvet, vagy meselemezt. Vidd el egy vadasparkba, vagy pl. egy most futó kiváló természetfilmre: Vad Magyarország... Ha tudsz kötni, horgolni, varrni, batikolni stb., akkor készíts neki pulcsit, takarót, valami személyes tárgyat, amit őrizgethet akor, is ha te már nem vagy.


És tudd: vannak nagyon későn érő gyerekek, akik 12 évesen is meg 15 évesen is "nagyon gyerekesek". Van kivétel, van más ok is, ami miatt egy 12 éves "nagyon gyerekes", de általában az úgynevezett introvertált, nagyon érzékeny, nagyon okos gyerek közül kerülnek ki ezek a csemeték (vannak ám ilyen lányok is!), és éppen nekik lenne a legfontosabb, hogy LEGALÁBB a nagyanyjuk elfogadja őket ítékezés nélkül olyannak, amilyenek, mert épp elég csesztetést kaphatnak máshol, másoktól azért, amiről egyébként nem tehetnek. Sem a későn érésről, sem a tehetségükről, sem az érzékenységükről, sem másról.


Talán a legjobb volna ODAFIGYELNI az unokádra, hogy milyen emberke, mit szeret, mit nem, minek örülne és minek nem - akor magad is tudnád, hogy mivel szerezz neki örömet és nem kéne az internet közösségét kérdezgetni...


Le lehet pontozni, nem érdekel. Ez az én véleményem.

2011. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Én felpontoztalak. Én voltam az osztály fekete báránya, aki még nyolcadikban is mert gyerek lenni. (a társasjátékos válaszoló)
2011. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

""Még nagyon gyerekes" - ez aztán kedves tőled!"

Mert? Úgy érti, az ő unokája a többi vele korúval ellentétben még nem a fiúkon gondolkodik meg azon, hogy sminkelje magát kis k*rvának...

Nem kell rossz oldalról megközelíteni ezt a kijelentést.

2011. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocs , közben főztem. Utolsónak köszönöm, pont az én gondolatomat fogalmazta meg. Nem plázázik, festi magát, nem dohányzik, mint sok vele egykorú. Képes tanitó néniset játszani velünk egész nap. Játékos, komolytalan. De mi örülünk neki. Van vele korú ismerős lány, aki terhes is volt.
2011. szept. 11. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Vidd el a Harry Potter mozira :)
2011. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

magamból kiindulva: egy körömlakkszettett.. dekorációkkal, ilyesmivel.. én imádtam, még most is imádom..

egyébként nem voltam én sem plazázós, nem festettem magam, nem voltam terhes olyan idôsen..

viszont a körömdekorálás mindig is érdekelt, kreatív, idôtigénylô tevékenység..

és a barátnôit is be tudja vonni..

2011. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!