Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vertek, aláztak gyerekkorod...

Ha vertek, aláztak gyerekkorodban a szüleid, felnőve visszaadtad nekik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A segítségemért meg kellene alázkodniuk, ha rászorulnak.
2010. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Plaga ***** válasza:
5%
14:27 nem is mondtál hülyeséget :D Valóban minek jár a szájuk annyit xD
2010. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Nagy a kisértés, de nem. Viszont nem is tudok úgy bánni vele, mintha jó lett volna a kapcsolatunk. Pedig most neki lenne szüksége rám.
2010. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

"Az mekkora hülyeség h 1 nőt nem lehet megütni. nem a francot ugyanolyan ember ha tudja h a férfi erőfölényben van minek hergeli? 70%ban ezért szoktak kapni a nők mert jár a szájuk feleslegesen. Utána megérdemlik."


Anyámnak is járt a szája. Ő is kapott.

Nekem is járt a szám. Én is kaptam.


A probléma csak ott volt, hogy néha elég volt, ha apám feszülten jött haza, mert akkor semmilyen válasz nem volt megfelelő. Ha meg nem volt semmilyen válasz... na az volt a rosszabb!


Szóval kedves válaszoló én mélyen magamba néznék. Mert nem biztos, hogy nem benned van a hiba!

És, ha így gondolkodsz, akkor egészen biztosan elfogsz jutni arra a szintre, amikor majd egyetlen egy nő sem lesz kivétel, s ha nem úgy válaszol, ahogy neked tetszik majd röppen is a nyakleves...

2010. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!