Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vertek, aláztak gyerekkorod...

Ha vertek, aláztak gyerekkorodban a szüleid, felnőve visszaadtad nekik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 14:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nem vagyok rá büszke...de igen :S
2010. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
fizikálisan nem bántott faterom...viszont lelkileg terror alatt álltam. és igen. kölcsön kenyér visszajár. mostmár egye meg a főztjét.
2010. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Visszaadásnak számít, ha nem kérek belőlük, amint el tudok majd végre költözni?
2010. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Plaga ***** válasza:
56%
Én nem adom vissza, elég gond nekik már az öregkor :) Amit kaptam verést azt megérdemeltem, viszont a lelki terrort nem. Mára már észrevette magát
2010. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt velem ilyen fizikálisan, azonban lelki terrort néha rajtam is alkalmaztak. Nem adtam azt a szemetet vissza, mert nem vagyok gonosz, de kiálltam magamért és kiugrottam az együttesből. Nekem lehet aztán bárkim, de ha bánt bármilyen formában és gonoszsággal teli, folyamatosan akkor sem leszek álszent. VÉGE MINDEN KAPCSOLATNAK! Azért, mert anyu, vagy apu, vagy bánom is én...nincs joga tönkretenni, mert nem vagyok a tulajdona! Ahogy az én gyerekem sem lesz a tulajdonom!
2010. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

Engem nem aláztak/vertek de volt h néha megakartak ütni 1-1 alkalommal. Én az ordítozásra vagyok labilis nem szoktam meghallgatni van h elmondom halkan h fejezze be ha nem teszi 2 pofonnal indítok.

Az mekkora hülyeség h 1 nőt nem lehet megütni. nem a francot ugyanolyan ember ha tudja h a férfi erőfölényben van minek hergeli? 70%ban ezért szoktak kapni a nők mert jár a szájuk feleslegesen. Utána megérdemlik.

18/F

2010. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint vissza adnám neki.Az eszem szerint,meg ami kevéske intelligencia szorult belém nem.Ez az egyik ok.A másik hogy egy szánnivaló roskatag öregember lett már.Ilyet ki ütne meg. Ám ha valaki visszaadja ha nem is helyeslem,de megértem.
2010. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Vissza kamatostul!

És ez így van rendben!

2010. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

14.27


Elég szomorú, hogy vannak olyan emberek mint te! Igen igazad van, az ordítozás nem megoldás semmire, ha valaki nem fogja fel az saját szegénységi bizonyítványa. De a tied meg az, hogy megütnél egy nőt. Ez sohasem lesz elfogadott és példa értékű. Mert ha ezt teszed te sem vagy jobb azoknál akik verik, megalázzák az embereket.

2010. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vok, nem megvertem vagy ilyesmi, hanem otthagytam, és azóta sem beszélek vele!
2010. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!