Boldog vagy?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 23:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Igen, és visszatekintve az eddigi életemre, sok boldog időszakom volt. Megtaláltam az Igazit, várjuk a babánkat, építjük a közös életünket. Erre vágytam mindig a lelkem mélyén, mert eddig sokszor voltam magányos, még párkapcsolatban is.
2010. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Boldog vagyok,mert 2 het mulva anyuka leszek :D .Szomoru is vagyok,mert a ferejem kulfoldon dolgozik,igy maganyos vagyok,de tudom azt,hogy ertunk teszi,es nagyon szeret minket.Viszont a boldogsag ellentete nem a szomorusag,hanem a boldogtalansag,tehat EN BOLDOG VAGYOK,es kosz,hogy megkerdezted,mar reg nem kerdezte senki :D

Es te,kedves kerdezo,boldog vagy-e?

2010. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem vagyok,és kérdés leszek e valaha igazán boldog.. L
2010. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem vagyok, és kb 5 éve nem is voltam. Volt egy válaszoló, aki írta, hogy attól függ mit értünk boldogság alatt...véleményem szerint az még egyáltalán nem boldogság, ha egy nap 15 percig "boldognak" érzed magad, ez inkább öröm.A boldogság ezzel szemben egy hosszabb távú érzés. Épp tegnap gondolkoztam erről a témáról, hogy gyerekként olyan természetesnek tűnik, hogy a magától értetődő (jó) dolgok megtörténnek velünk, és boldogok leszünk felnőttként, aztán fokozatosan rá kell jönnöm, hogy ezek a magától értetődő dolgok sokkal bonyolultabbak, és boldognak lenni és nagyon nehéz. Persze magamból indultam ki, a többségnek valószínűleg könnyebben megy az élet, bár az itteni válaszokból ítélve sokan boldogtalanok, de a boldog emberek lehet, hogy nem a gépük előtt ülnek és próbálnak könnyíteni a lelkükön azzal, hogy panaszkodnak.
2010. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!