Boldog vagy?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 23:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az. Valójában talán sosem voltam boldog.

De még nem adom fel, lesz ennél jobb időszakom is, tudom.Ahogy mindenki másnak, aki nem boldog. Én pozitívan állok a jövőhöz.

18/L

2010. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Igen boldog vagyok.bár nem ilyen életet képzeletem,de nagyon szeretem ezt is ami van.egészséges vagyok,okos,helyes,sok dologban sikeres,nem vagyok szegény.Szerintem ezek kimeritik a boldogtalanság összes forrását.Jah és igen,van EGY igaz barátom és tökéletes a családom bár egyke vagyok.

Te?

2010. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok.
2010. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban nem. Magány elront mindent.:(
2010. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Egyedülálló v magányos...,nem ugyanaz!;)
2010. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Igeeeeeeeeeeeee
2010. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

A pasim 1 év után dobott, mondván szeret...de ez nem lényeg.Nem tudtam meg mai napig mi baja.

A legjobb barátnőmnek a pasim tetszett, míg volt, mostmár rá is hajtott.Ugyanez a barátnőm most utál...ismeretlen okokból.Egy másik barátnőmnek van mindig valami baja... és nekem kell segiteni rajta állandóan.

Engem senki nem hallgat meg... stb.Nem is beszélek soha a gondjaimról...

De szeretek élni, és nekem csak ez a lényeg...

és még ezek után is azt mondom, IGEN,BOLDOG VAGYOK.

Mint az egyik válaszoló írta, gazdag-egyke-tökéletes_az_élete-helyes-okos stb.

Ez nagyon nagy egóra vall...tipikus elkényeztetett egyke ^^Nekem 3 tesóm van,mégis volt pénz mindenre,soha nem volt olyan, hogy ha valamit kértem, nekaptam volna meg (kis és nagy dolgok)... nem tökéletes a családom, de én szeretem őket...Az én életem is tökéletes..nem kell hozzá egykének lenni...

2010. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi a boldogság? Amit én ismerek, az az elégedettség... Talán egy nap a másikat is megismerem...
2010. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Jelenleg inkább hullafáradt, és a jövőhét végére még inkább az leszek, de bízom benne, hogy megéri.
2010. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nem:( Magamnak köszönhetem,hogy szerda óta nem vagyok "boldog" :(:(..
2010. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!