Boldog vagy?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 23:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én is inkább úgy fejezném ki hogy pillanatnyilag elégedett vagyok.De lehet 2 nap múlva azt írom h teljesen boldogtalan vagyok.

Egyszer fent,egyszer lent.Naponta változik.


Igazán csak akkor lennék teljes mértékben boldog ha az én életem is kerek lenne és a családomé.Csak ezt kérném az élettől...

2010. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!!!!!!!
2010. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem vagyok boldog.
2010. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
igen :) perpill nagyon : D
2010. szept. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Az elégedettség jó szó az állapotomra!A boldogság az inkább már olyan eufórikus érzés,ritkán adatik meg!

De nagyon elégedett vagyok!:)

2010. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Igen, alapjáraton:) Egyetemre járhatok, ahova szeretek járni. VAn egy párom aki mellett nagyon boldog vagyok. Ezen kívül egészségesek vagyunk szóval gyakorlatilag igen...


De ha mélyebben kutakodnék, apukám betegsége, a távolság a párom és köztem boldogtalanná tenne...úgyhogy igyekszem túllépni ezeken és a napos oldalt nézni

2o-L

2010. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Nem.

Nincs senkim, aki tudom, hogy melettem van esbeszelhetnek vele, ha valami nyomaszt. A legjobb barataim, akikkel talan megosztottam eddig az eletem intimebb reszeleteit, tobb szaz km-re vannak tolem jo ideje. Mar nem is myagyarul beszelgetunk, teljesen eltavolodtunk.

De majd jobb lesz, fiatal vagyok meg van idom.(:

2010. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy boldog vagyok. Van egy szerető családom, munkám, anyagilag is elvagyunk. Kicsit azért fárasztó gyereket nevelni, dolgozni és még tanulni is egyszerre, de alapvetően élvezem. Néha összejönnek a dolgok és olyankor elegem van az egészből, de alapvetően elégedett és boldog vagyok. Persze én is vágyom még sok mindenre, ami jelenleg nincs meg még, de jól van ez így, legalább van motivációm, hogy minden reggel újra felkeljek és tegyem a dolgom.
2010. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Attol fugg mit ertesz te boldogsag alatt. 5 percig tart, 15-ig, egy honapig vagy tiz evig? Nem mindegy. Majdnem minden nap erzem a boldogsag erzeset, de nem minden pillanatban. Neha csak par percre, neha orakig. Messze vagyok a csaladomtol, ez nagyon faj, de ezt leszamitva tudok boldog lenni.
2010. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nem.

21F

2010. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!