Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják, hogy mindenáron...

Miért akarják, hogy mindenáron vacak életem legyen?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden.

Viszonylag későn költöztem el otthonról(27évesen), de amíg otthon laktam, jóformán csak aludni jártam haza, mert mindig vagy dolgoztam, vagy kocsmában haveroztam. Négy éve elköltöztem Németországba, ahol fél év szar melók után sikerült megcsípnem egy nagyon jól fizető munkát, amit szeretek is. Azóta nem is voltam otthon. A történethez hozzátartozik, hogy meleg vagyok,otthon nem tudják és 12 éve párom is van, akivel kint együtt is élünk. Most négy év utàn hazajöttem 3 hétre szabadságolni, de kezdem megbánni. Amióta itthon vagyok, mindenkitől a szart kapom. Főleg az apám van belebetegedve, hogy nem vagyok otthon, állandóan azt hallgatom, hogy minek vagyok külföldön, menjek haza, az a biztos, a család mindenek felett áll, meg hasonló baromságok. Tegnap teljesen kiakadt azon, hogy én el akarom magamnak küldeni az otthon maradt cuccaimat, meg a könyveimet, a reakciója az volt, hogy hisz mé' nem olvasol újságot,nem kell itt semmit se küldözgetni. Nem bírja elfogadni, hogy a diplomás gyereke kétkezi munkát végez, és teljesen hidegen is hagyja, hogy a tanári fizetésem négyszeresét keresem kint meg. És a többi családtagom se tud örülni annak, hogy jól elvagyok külföldön, az egyetlen pozitív visszajelzés az apai nagymamámtól volt, aki az apám előtt kijelentette, hogy jól tettem, hogy kimentem, helyemben vissza se jönne ebbe az élhetetlen országba. Ezen is kiakadt.

Nem értem. Míg otthon éltem, mindenkinek láb alatt voltam, most meg az a baj, hogy nem vagyok?

Kint van egy normális életem, párom(jólvan ezt nem tudják), jó munkám, magas életszínvonalam, miért nem tudnak örülni ennek?


Kösz, ha elolvastad.


2022. szept. 17. 07:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%

7, nem kötözködnek, csak nem ész nélkül ideköpnek valami választ. Azt írja, állandóan dolgozott... Tanárként? Utána meg kocsmázott???


A kinti négyszeres bér nem feltétlenül jelent négyszer olyan jó éeltszínvonalat, sőt.

2022. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
61%
Jobbat mint ami ebben az undorító, lepra országban lenne neki .
2022. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
33%

4 évig nem látogattad meg a szüleidet. Ez azért elég durva. Ha fél évente pár napra hazmennél, lehet normálisabban állnának hozzá. Németországból ez egyáltalán nem kivitelezhetetlen, vagy anyagilag megterhelő.

Udv: egy úgyszintén külföldre költözött

2022. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%
A pénz nem minden.
2022. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%
Nézd meg Bihari Viki videóját, asszem nárcisztikus szülő a címe. Ott ugyanez van: gyerek kimegy külföldre, jobb élete lesz, jobb fizetés, több szabadidő.
2022. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem is tudom miért nem látogatta őket:: talán mert nem hiányzott a csodás személyük? És ne tegyünk úgy mintha csak személyesen lehetne kapcsolatot tartani.
2022. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
9: Pék 600 ezeret😆. Max., ha övé a pékség.
2022. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

#14

Te miből élsz, ha nem pénzből? A pénz minden, és minden a pénz.

2022. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%
*ezret
2022. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
18: Kedves, az életnek nemcsak színvonala, minősége is van. Nem szeretem az ilyen materialista nézőpontot.
2022. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!