Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem durva?

Szerintetek ez nem durva?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős család, akikkel régen nagyon jóban voltunk, de 1-2 éve kb. eléggé megváltoztak rossz irányba, úgyhogy eléggé megszakítottuk velük a kapcsolatot. Két gyerekük van, az egyik 11, a másik 5 éves. Mindketten - mármint a férj és a feleség - imádnak bulizni, mondhatni ez az életük. Rohadtul kövérek mindketten, minden héten kerti parti van náluk rakás zsíros-hízlaló kajával, meg egy rakás piával. A nőről már elég régóta sejtem, hogy nimfomán, ez be is bizonyosodott...

Csakhogy az elmúlt egy évben a férje a helytelen életmód miatt cukorbeteg lett. És tegnap apám náluk volt - kb fél év után először - és beszélgettek a csávóval. Aztán befutott a felesége is, és elkezdett összevissza fecsegni. Többek között - ott, a férje előtt - elkezdte ecsetelni, hogy nem élenek már házaséletet, kb elmesélte, hogy nyitott házasságban él, és csak a gyerek miatt nem váltak még el. ott a férje előtt, egy tulajdonképpen azért idegen férfi(!) előtt. Szerintem ez tök durva. Én azért tuti beszóltam volna neki. És akkor jön azzal, hogy neki milyen jó kapcsolata van Istennel, meg akar keresztelkedni, meg hogy őt mindenki hogy szereti, meg hogy ő milyen nagyszerű ember. Hogy lehet valaki ilyen undorító??? Ha nekem lenne férjem, és így járna szerencsétlen, inkább megpróbálnám minél jobban támogatni meg segíteni neki, hogy rendbe jöjjön. De hogy alázhatja meg ennyire szerencsétlent??

18/L


2010. szept. 25. 20:55
 1/7 A kérdező kommentje:
* a lényeget kifelejtettemxD Hogy a férfi a cukorbetegsége miatt impotens lett. Ebből következik a többi...
2010. szept. 25. 20:56
 2/7 A kérdező kommentje:
és bocs a szóismétles miatt, nagyon siettem...
2010. szept. 25. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

De durva, bár az asszonyt is valahol megértem - ha impotens a férje, attól még neki van igénye a szexre. Szerintem szép, hogy így is mellette maradt.


Az más kérdés, hogy ezt nem kellene mindenkinek elmesélni..

2010. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szomorú, hogy a nőnek ennyit ér a kapcsolata, látszik, hogy nem szereti a párját...mondhatni élettársát.

Sajnos lehet, hogy itt nem csak az a baj,hogy a férj impotens hanem az is, hogy eltávolodtak egymástól hiszen a szó szoros érelemben vett szeretkezés nélkül is lehetne nagyon jó szexuális életük...

a viselkedése meg műveletlenségre utal...

2010. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
A nőt nagyon elítélem. A házasság arról szól.hogy jóban-rosszban együtt. Ha impotens is a férj,de szeretem,akkor sem csalom meg. Létezik önuralom is a világon! Rendes ember nem csalja meg a párját,ha beteg.
2010. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez szomorú:(

A férjet sajnálom nagyon. Hogy lehet ilyen a felesége?

Nem kéne inkább segítenie mindenben a férjének? Elvégre azért házasodtak össze, mert szeretik egymást..De úgy látom ennek a nőnek semmi nem számít. :(

És a férj hogy viszonyul ezekhez?:/

2010. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát... apu azt mondta, ült ott mint egy darab --- és nem szólt semmit. Szerinte nagyon maga alatt van.
2010. szept. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!