Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva ha valaki 30év...

Nem durva ha valaki 30év felett (33), úgy rajong egy "sztárért", mint más 12évesen?

Figyelt kérdés

Az egyik általános iskolai osztálytársnőmről van szó. Akár melyik közösségi oldalra megyek fel,csak ennek az imádott sztárnak a képeit rakja fel. Minden képet elnevez,és hozzászól. Szerintem ez annyira ciki!

Nem az a bajom hogy kedvel valakit,de soha életében nem látta,és biztos nem is fogja. A többi osztálytársam,vagy más hasonló korú ember a szerelméről a családjáról,vagy a gyerekéről mesél vagy tesz fel képeket. Ez az álomvilág amiben él nem tesz jót neki,mert ennyi idősen nem hogy gyereke,de még pasija sem volt!


2011. aug. 4. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
de GÁZ! de az ő dolga.
2011. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Nekem is van kedvencem, de azért ez már tényleg túlzás amit barátnőd művel. Így nem igen lesz neki egy normális kapcsolata sem. De végülis ez az ő dolga.
2011. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2%
Általános iskolás OSZTÁLYTÁRSNŐD 33 évesen????? Nem értem, ez hogy lehet. Vagy ez csak nekem tűnt fel?
2011. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy az ő dolga,de nagyon necces. Kíváncsi vagyok mit gondoltok erről. Az ember ha beszél vele,olyan érzése támad,mintha egy tizenévessel beszélne. Holott nem buta,diplomája van.
2011. aug. 4. 13:30
 5/21 A kérdező kommentje:
Bocs ha nem jól fogalmaztam,azt hittem érthető! Általános iskolában voltunk osztálytársak!!!
2011. aug. 4. 13:31
 6/21 anonim ***** válasza:
Így már értem, köszi szépen a magyarázatot. Szerintem is gáz, de ha egyszer ő ilyen, akkor egyszer majd vagy megkomolyodik vagy nem. De ez csak rá tartozik, ha ő így érzi jól magát, akkor csinálja. Egyszer majd lehet lesz hasonló beállítottságú párja, aki szintén egy nagy gyerek, mint ő.
2011. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ki az a sztár?
2011. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Remélem nem dzsásztin bíber, SP, vagy Fluor
2011. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem normális az biztos.Pasiért vagy nőért van úgy oda?
2011. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
keeeeméééééénnnnyyy.
2011. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!