Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva ha valaki 30év...

Nem durva ha valaki 30év felett (33), úgy rajong egy "sztárért", mint más 12évesen?

Figyelt kérdés

Az egyik általános iskolai osztálytársnőmről van szó. Akár melyik közösségi oldalra megyek fel,csak ennek az imádott sztárnak a képeit rakja fel. Minden képet elnevez,és hozzászól. Szerintem ez annyira ciki!

Nem az a bajom hogy kedvel valakit,de soha életében nem látta,és biztos nem is fogja. A többi osztálytársam,vagy más hasonló korú ember a szerelméről a családjáról,vagy a gyerekéről mesél vagy tesz fel képeket. Ez az álomvilág amiben él nem tesz jót neki,mert ennyi idősen nem hogy gyereke,de még pasija sem volt!


2011. aug. 4. 13:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Az efféle, hatalmas méretű imádat egy hímnemű sztárért sokszor azokra a lányokra-nőkre jellemző, akiknek nincs komoly kapcsolatuk, és idealizálják azt a hírességet. Kicsit álomvilágban élnek. Ez még 25 év alatt még oké, hiszen ahogy mondják, fiatalság-bolondság. Ezt általában kinövik a csajok. De azért harminc felett...hát, igen, elég gáz...

De tényleg, érdekelne, ki ez a híresség?

2011. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert "diplomas", lehet meg nagyon buta. Iskolaban tananyagot tanitanak, nem elet tapasztalatot.
2011. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

Általános iskolás OSZTÁLYTÁRSNŐD 33 évesen????? Nem értem, ez hogy lehet. Vagy ez csak nekem tűnt fel?


az agyam eldobom, milyen hülye emberek vannak, esküszöm:D

2011. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
14:25 Szakadok a röhögéstől!mondjuk Én azt sem értem,hogy ilyen hülyék egyáltalán hogy maradnak életben?
2011. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%
Vicces, hogy egyeseknek poénosabb a kérdés egyik elírt mondata, mint maga a kérdése tartalma...
2011. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezőn,és a kérdése tartalmáról van szó,hanem a 13:27-es válaszolóról!
2011. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Egy forma-1es pilótáért rajong+még valamennyire tiestóért.
2011. aug. 4. 14:46
 18/21 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen ismerősöm az egyik oldalon.

nem tudom h pontosan ki az a sztár, akiért rajong, csak a képet láttam, illetve a nevét is tudom, de számomra valami noname amcsi fickó.


közös photoshopolt képek, ömlengés, külön album csak a pasi képeinek.

szegény lány nagyon előnytelenül néz ki, sztem még nem nagyon volt dolga pasival, gondolom ezért menekül álomvilágba.

nem fikázom, inkább sajnálom, hogy neki még nem adatott meg a viszonzott szerelem...

2011. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jaj,meg amikor 10-12 éves kiscsávók 500 képet raknak ki a hülye imádott herelengetőikről.(focisták)Annyira röhejesek azok is!
2011. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy egyeseknek poénosabb a kérdés egyik elírt mondata, mint maga a kérdése tartalma...


Oké, akkor a kérdésre válaszolva (nem mintha hosszas fejtegetést igényelne): aki 33 évesen úgy rajong a sztárokért mint egy 12 éves kiskamasz, az egyszerűen 12 éves szinten fixálódott, gyk: megrekedt 12 éves szinten, infantilis, éretlen személyiség. Kezelésre szorul. Remélem most már sikerült kielégíteni egyesek tudásszomját...

2011. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!