Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva ha valaki 30év...

Nem durva ha valaki 30év felett (33), úgy rajong egy "sztárért", mint más 12évesen?

Figyelt kérdés

Az egyik általános iskolai osztálytársnőmről van szó. Akár melyik közösségi oldalra megyek fel,csak ennek az imádott sztárnak a képeit rakja fel. Minden képet elnevez,és hozzászól. Szerintem ez annyira ciki!

Nem az a bajom hogy kedvel valakit,de soha életében nem látta,és biztos nem is fogja. A többi osztálytársam,vagy más hasonló korú ember a szerelméről a családjáról,vagy a gyerekéről mesél vagy tesz fel képeket. Ez az álomvilág amiben él nem tesz jót neki,mert ennyi idősen nem hogy gyereke,de még pasija sem volt!


2011. aug. 4. 13:17
1 2 3
 21/21 ERFOLG78 válasza:
én 33 vagyok és én is imádom csorgatni a nyálam a moziban vagy otthon tv előtt és legyünk őszinték annakidején anyáink is alig várták a kedd estét Udo Brinkmannal!!! nekem ne mondja senki, hogy nem jó az..beleélni magunkat egy egy szerepbe érezni amit a szemünk lát ...a házasságommal nincs gond rég vagyunk együtt nem is veszekszünk de mindig van aktuális kedvenc :))) nem tudom a barátnődnek miért nincs még senkije szerintem ebben a történetben pont az sántit hogy nincs senkije és pont azért magátol érthetődő hogy képzel valakit mert nincs neki más...egy pszichologus azt hiszem elmondaná neki én biztos a helyében felkeresnék egyet de ez az ő döntése kell legyen. nem tudja mit jelent egy jó kapcsolat..az nem a szépségen mulik az én férjem aztán minden csak nem adonisz de minden barátnőm megmondta az enyém a legjobb férj és én ezt érzem is ..pedig bordás hasról sincs szó :DDD
2012. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!