Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gáz, es...

Csak szerintem nagyon gáz, es undorító amit a mamám, és a lánya művelnek?

Figyelt kérdés

Tehát a hugom 14 éves, a mamámnak van egy 30 éves lánya, akinek van egy 5 éves neveletlen fia, csunyán beszél, ha valami nem ízlik neki akkor automatikusan ki köpi, és mindegy neki hogy hova, és mai napig a mamám illetve a mostoha apja tartjá el a 30 éves nenénket. Lényeg a lényeg hogy szoktak lenni ilyen palijai akiknel megvan így 3,4 napig, de többnyire azok se bírják vele,tehát 3,4 havonta haza küldik ide a mamámhoz, aki el tartja sőt ki szolgálja, meg alázkodik neki ha kell, mert tudni kell hogy a nenénknek üldözési mániája van, ja es azt is tudni kell hogy sokszor a mamánk is ugy viselkedik mint egy kis gyerek, ez a lánya a kedvence, es mivel a lánya a kedvence, ezért az a kedvenc unokája akit ez a lánya szült. Visszont most már tényleg rá térek a lényegre, ugye a hugom szokott hozzájuk át járni, és szokott beszélgetni a nenénkel, szokott a nenénk kölcsön adni neki ruhákat, meg minden, amikből 1,2 nap mulva háborút csinál, mivel hogy "hogyan vitte vissza a hugom" ugyanúgy vitte vissza, mint ahogy elhozta, de ő direkt kitalációzik, amúgy agyilag nem normális a nő az is biztos. Tudni kell a hugomrol hogy mivel tini korba van, nála is elő jonn ez az önbizalomhiány, a hugomnak szép hosszu dús haja van, mire a neném irigységbol direkt elkezdi hogy "Nagyon vékony a haja" meg hogy "neki vastagabb volt" "neki jobb volt az alakja ennyi idosen" meg minden ilyesmi, lényegébe versenyzik egy tizenéves lánnyal, meg irigy mindenkire mert neki nem ugy jött ossze az élet. Csak szerintem kellene megszakitani velük a kapcsolatot?

Milyen már az hogy amikor a nenénk nincs itt, akkor a mamánk egy full normális mama, kérdes nélkül oda add mindent, erre most hogy ott volt a hugom náluk, kérdezte hogy a mamám nem e adja neki kölcsön a ruzsát (a hugom nem festi magát, es csak egy képre kellet volna neki, ezért értelmetlennek tartotta volna venni, hiszen a mamánknak is van, aki szintén nem használja) mire a mamám válaszolt volna bele szolt a kedves nenénk a hugomnak hogy "Nem! Mert nem azért vettem neki hogy elvigyed" holott csak ki akkarta volna probálni, a mamánk meg olyan mint egy kislány, nyilván az van amit a lánya mondd. Szerintem eléggé cink az hogy a 60 éves mamánk ugy ugrál ahogy a 30 éves lánya fütyül, aki életébe nem dolgozott, valaki mindig el tartotta. És még olyat szol nekünk a kedves nenénk hogy mi azert vagyunk "ilyenek" mert anyánkra hasonlítunk, aki amugy egy normális nő, és 30 évésen meg főképp nem állt volna le háboruzni egy 14 évessel, a ruzs miatt meg ilyesmi😂


2022. szept. 6. 21:23
1 2 3 4
 21/34 qkker1 ***** válasza:
68%
Kamu, méghozzá a rosszabb fajtából.
2022. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
74%

Most ki kicsoda??

Tagolás!

2022. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
19. Igazából, pont ez az hogy a hugom nem csinál hattyúk halalát, csak ez az egesz fájt neki, és nem is az amit a nagynéném művel oke, nem akkarja neki oda adni a ruhát, bezzeg könyörög neki hogy vigye el, lényegébe ami elegge gáz hogy a mamánk ugy ugrál ahogy a nenék fütyül, kivételezik, pl amikor ott vagyunk es ott van az öcsénk is, meg ugye a nenénk 5 éves fia, folyamat az öcsém a neveletlen, a rossz, holott mondhat akárki bármit, de az öcsém 10 évesen, le a kalappal, be raksz neki egy mesét, és csöndben van nem szól senkihez, megcsinálja a házit és ennyi, eddig a mamánk szerint is csöndes jo gyerek volt, hirtelen amiota elkezdett "játszani" a 2 fiú, a nenénk fia meg az öcsém hirtelen az öcsém a baj, csak rá szolnak akármi van, holott a neném fia a neveletlen, multkor pl nem izlett neki a kaja ami a szájába volt, az öcsém meg ette a levest, és megfogja magát és ki szedi a kaját a szájából, es bele rakja az öcsém kajájába, nyilvan uttana mar azt az öcsém se ette meg, olyanokat beszél már most, meg rá ordít a mamánkra hogy "Jaj te k*urva" meg ilyenek, akkor most nehogy már az öcsém legyen a neveletlen, es a mamám csak hallgat meg elkezdi neki hogy oké, még nem is szolnak rá hogy "Ne, mert nem szabad" de ha az én öcsém mondott volna ilyet 5 évesen, már nagy balhét csináltak volna, tehát itt a mamám a leg undokabb, mert ő kivéletezik, nyilván nekem nem fáj, nem is érdekel, de a hugom még is csak 14 éves, az öcsém meg 10.
2022. szept. 7. 13:05
 24/34 anonim ***** válasza:
87%
Ne menjetek át ha lehet. Vagy ti ilyenkor azért mentek mert a szülők nem érnek rá? De ha idősebb vagy te is tudsz vigyázni a kicsire a hugoddal együtt. Szóval nem is kellene átmennetek.
2022. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
83%
17 Á kizárt, 10 évesen érthetőbben írtunk mint a kérdező.
2022. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%
Na milyen harc lesz itt, ha meghal a mama, és marad az örökség..
2022. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%

Agyfszt kaptam ettől a sok "nenénk"-től. Talán inkább nénénk.

Amúgy meg undorító másnak a rúzsát használni.

2022. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
93%
Lenyomtam itt a Gyakorin vagy 12 évet ugyanezzel az egy regisztrációval. Itt kell elővenni a popcorn-t.
2022. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
25. Első osztályos voltam mikor ki hoztak a szuleim engem, tehát a hugom már az ovit is itt kezdte, es ők az egyetlen rokonaink itt.
2022. szept. 7. 15:14
 30/34 A kérdező kommentje:
26. Örökség?😂
2022. szept. 7. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!