Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gáz, es...

Csak szerintem nagyon gáz, es undorító amit a mamám, és a lánya művelnek?

Figyelt kérdés

Tehát a hugom 14 éves, a mamámnak van egy 30 éves lánya, akinek van egy 5 éves neveletlen fia, csunyán beszél, ha valami nem ízlik neki akkor automatikusan ki köpi, és mindegy neki hogy hova, és mai napig a mamám illetve a mostoha apja tartjá el a 30 éves nenénket. Lényeg a lényeg hogy szoktak lenni ilyen palijai akiknel megvan így 3,4 napig, de többnyire azok se bírják vele,tehát 3,4 havonta haza küldik ide a mamámhoz, aki el tartja sőt ki szolgálja, meg alázkodik neki ha kell, mert tudni kell hogy a nenénknek üldözési mániája van, ja es azt is tudni kell hogy sokszor a mamánk is ugy viselkedik mint egy kis gyerek, ez a lánya a kedvence, es mivel a lánya a kedvence, ezért az a kedvenc unokája akit ez a lánya szült. Visszont most már tényleg rá térek a lényegre, ugye a hugom szokott hozzájuk át járni, és szokott beszélgetni a nenénkel, szokott a nenénk kölcsön adni neki ruhákat, meg minden, amikből 1,2 nap mulva háborút csinál, mivel hogy "hogyan vitte vissza a hugom" ugyanúgy vitte vissza, mint ahogy elhozta, de ő direkt kitalációzik, amúgy agyilag nem normális a nő az is biztos. Tudni kell a hugomrol hogy mivel tini korba van, nála is elő jonn ez az önbizalomhiány, a hugomnak szép hosszu dús haja van, mire a neném irigységbol direkt elkezdi hogy "Nagyon vékony a haja" meg hogy "neki vastagabb volt" "neki jobb volt az alakja ennyi idosen" meg minden ilyesmi, lényegébe versenyzik egy tizenéves lánnyal, meg irigy mindenkire mert neki nem ugy jött ossze az élet. Csak szerintem kellene megszakitani velük a kapcsolatot?

Milyen már az hogy amikor a nenénk nincs itt, akkor a mamánk egy full normális mama, kérdes nélkül oda add mindent, erre most hogy ott volt a hugom náluk, kérdezte hogy a mamám nem e adja neki kölcsön a ruzsát (a hugom nem festi magát, es csak egy képre kellet volna neki, ezért értelmetlennek tartotta volna venni, hiszen a mamánknak is van, aki szintén nem használja) mire a mamám válaszolt volna bele szolt a kedves nenénk a hugomnak hogy "Nem! Mert nem azért vettem neki hogy elvigyed" holott csak ki akkarta volna probálni, a mamánk meg olyan mint egy kislány, nyilván az van amit a lánya mondd. Szerintem eléggé cink az hogy a 60 éves mamánk ugy ugrál ahogy a 30 éves lánya fütyül, aki életébe nem dolgozott, valaki mindig el tartotta. És még olyat szol nekünk a kedves nenénk hogy mi azert vagyunk "ilyenek" mert anyánkra hasonlítunk, aki amugy egy normális nő, és 30 évésen meg főképp nem állt volna le háboruzni egy 14 évessel, a ruzs miatt meg ilyesmi😂


2022. szept. 6. 21:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
39%
Ott, hogy kitalációzik, ledobta az agyam a láncot. Bár a 3-4 nap helyett a 3,4 se volt semmi.
2022. szept. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
39%
Toll sok a kamu helyesírási hiba.
2022. szept. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
3. Nem azzal van a gond, hogy minket annyira érdekel hovy ki hogy neveli a fiát, vagy h mi vagyunk még az irigyek, lényegébe pl a hugomnak az fájt hogy kivételezik a mamánk, mert neki sose semmit. És pedig amugy de, a neném mondja neki h "jajj vidd mar ell, tok jol áll majd vissza hozzod" 1 nap allatt meg higyjétek el nem fogja elszakitani, vagy ilyesmi, sőt csak tudom, még ki mosva lett neki vissza adva.
2022. szept. 7. 07:24
 14/34 anonim ***** válasza:
74%
En nővérem is ilyen volt, mint ez a nő. :D Annyira irigy rám, én minden kapcsolatot megszakítottam vele, mert rendkívül toxikus egy ember.
2022. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
10. Nem a gyerekemrol van szó, először is értelmezd a szavakat, másodszor pedig, a saját mamánkrol van szó, nem tudom ti hogy vagytok vele, de pl a többi rokonunk ki nevetett mikor elmesélte nekik a hugom, meg mondták hogy "Alapbol a mamájárol van szó, ilyet megse kellene kérdezni" hogy oda e adja egyetlen képre azt a ruzst, mert gyerekek mégis a mamánkrol van szó, nem egy baratnorol.
2022. szept. 7. 07:30
 16/34 A kérdező kommentje:
A hugom se, és mi se vagyunk olyanok hogy egy ilyen dolog miatt hattyúk halálat rendezünk, csaka ez igazából az egeszbe a más hogyha pl a nenénk nem lenne itt, akkor a mamánk full normális lenne, nem a rúzs témára értem ezt hanem alapjáraton de amikor itt a nenénk 180 fokos fordulatot vesz. Anyum most rakta le a jogsit és azelőtt mielott nem lett volna itt a nenénk mondta hogy de varjal mar, meg hogy el jon velunk kocsikazni stb, most hogy itt az irigy nenénk elkezdi hogy ő nem jön meg ilyenek, de miért? "Mert a neném mindjárt ki törné a hisztit 30 évesen, hogy "Anyuuu nem mehetsz sehova" az irigység..
2022. szept. 7. 07:34
 17/34 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy? Írásod alapján csak legfeljebb 17 lehetsz. Továbbra is azt mondom hogy nem foglalkozz nagynénéddel ha nem kedveled. Ebbe beletartozik az is hogy nem irkalsz ki kérdéseket róla. Semmi értelme. A ruhákat se kell elfogadni mert úgy látszik nem szívesen adja. Akkor menjetek a nagyihoz ha nagynénéd nincs otthon.
2022. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyenektől kell sürgősen megszabadulni. A hugodat se engedd el hozzájuk.
2022. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
Ja, az olyanoktól kell megszabadulni mint a kérdező, meg a hisztérikus húgocskája. ha nem az van amit ő akar, ugat másokról, de amit adnak, persze elveszi XD
2022. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
93%
Azért cseszd meg, fél oldalon át rinyálni, mert nem nyúlhatta le a más rúzsát XDXD
2022. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!