Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ha a gyereketek...

Szülők! Ha a gyereketek bemutatja a párját, fel szoktátok ajánlani, hogy tegezhet? Egyből, vagy csak később, ha már komoly lesz a kapcsolat? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 14:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Exem anyja nem ajánlotta fel, ő csendőrpertut próbálta. Kicsit érdekesen nézett, amikor udvariasan rámutattam, hogy én is ugyanolyan felnőtt nő vagyok, mint ő (csak húsz évvel fiatalabb), szóval akkor lesz szíves magázni.


Nem érdekel, hogy nem tetszett neki.

2022. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a lazaság? Én soha nem engedném meg neki hogy tegezzen, meg arról is felvilágosítom, mire számíthat, ha hozzányúlna a lányomhoz. Hová fajult ez a világ? Mit képzel mindenki magáról? Bezzeg az én időmben!


Sándor bácsi, 82, volt katonatiszt ezredes

2022. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim páromnak 10+ hónap után egy összejövetelen ajánlották fel, hogy tegezzék őket. Azóta is tegezi.

5+ éve vagyunk együtt, nekem a "leendő anyósomék" nem ajánlották fel, pedig szerintem semmi bajuk velem. Évente 3-4x találkozunk, de akkor is utálok magázódni, amikor lemegyünk csak boltba 30 percre, akkor mondhatom nekik, hogy csókolom vagy viszlát. Hát egyik sem jó. Szerintem sosem fogják nekem felajánlani. Párom szülei magázzák egymás szüleit. Én nem ismertem a nagyszüleimet, de ez akkor is nagyon fura.

Én kb. fél év után ajánlanám fel a tegezést, szerintem szüleim ezt jól csinálták.

2022. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Mind egyenlők vagyunk. Az hogy ki mikor született, nem számít.


Én egyből, amint nem tegez, gyorsan közbe szólok, hogy "tegezz, kérlek", és figyelek arra, amit mond nekem.

2022. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Páromat szülők nem tegezik (nem is mehet hozzájuk, mert nem szeretik), nagynéném se. Öcséim igen, hisz hasonló korúak (3-4 évvel fiatalabbak).

Fordítva sehogy, mert régen látta az anyukáját (legalább 20 éve), én nem is ismerem, sose találkoztam vele. Édesapja meghalt, mikor még kicsi volt.

2022. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!