Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ha a gyereketek...

Szülők! Ha a gyereketek bemutatja a párját, fel szoktátok ajánlani, hogy tegezhet? Egyből, vagy csak később, ha már komoly lesz a kapcsolat? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 14:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Szülöként (és nagyszülöként) igen, minden esetben egyböl felajánlottam/felajánlom a tegezést, nem csak a párjuknak, hanem minden barátjuknak is, mert sokkal egyszerübb a kommunkáció, és csak ennyitöl senki nem lesz szemtelen. (Aki igen, az magázódva is az lenne).

Akik nem teszik, azok szerintem azt hiszik, ezzel meg tudják elözni, hogy az illetö túl bizalmas legyen, de ez nem igaz, ettöl legfeljebb kínosabb lesz minden beszélgetés, aminek semmi értelme sincs.

65/N

2022. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Bár még nincs párja a gyerekeimnek, de az összes barátjuk tegez, utálom,ha magáznak, így ha lesz bármelyiknek is párja, biztos első alkalommal fel fogom ajánlani a tegeződést.
2022. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk az eljegyzéskor kérték meg a szülők, hogy tegezze őket a párom.
2022. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Katona Dius ***** válasza:
89%
Nekem nincs még gyerekem, de pl szüleim öcséim minden barátnőjüknek felajánlották. Férjem a mai napig magázza őket,neki egyszer sem. Pedig normális pasas, tehát nem alkesz,nem bántalmaz,nem bunkó,nem nyom el,meg semmi ami miatt ne kedvelnék. Amúgy kedvelik,legalabbis nekem ezt mondják. De ha nem ajánlják fel,akkor valamiért csak nem kedvelik annyira,csak nekem nem mondják.
2022. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%

Úgy olvastam, hogy a párnáját. Nekem sincs gyerekem, de ismerek egy szülőt. Ő minden esetben tegezéshez folyamodik, és ezzel a házastársa sincs másképp.

Én a párnákat a pároknál sokkal jobban kedvelem.

2022. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

46 éves apa vagyok egy 18 éves lányom van. Három hónapja együtt jár a barátjával és most a hétvégén mutatta be nekem. Én kértem hogy tegeződjünk.


20 éve nősültem de az anyósomék a mai napig nem ajánlották fel a tegeződést (csendőrpertu van). Évente kétszer elviselem de már túltettem magam ezen és nem zavar.

2022. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem szoktuk felajánlani, de szerencsére nem is kell. Az első perctől tegezni szoktak a gyermekek párjai, barátai. Nagyon bántana ha magáznának minket.
2022. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Nekem úgy a megismerkedéstől számítva 5-6 évre ajánlotta fel az anyja, de őszintén akkor már minek... Tiszta kínos, rossz átszokni. Az apja meg azóta se.

Csak azért írom le, mert talán jobb egyből tegeződni (tisztelettel!), mint közben váltani... Mai napig természetellenesnek érzem ezt (pedig már sok éve...)

2022. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ugyan még nincs gyerekem, de ha lesz, és bemutatja a párját, én is egyből mondani fogom hogy tegezzen. Annyira kínos, tud lenni ez a magázódás :)
2022. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem Magyarországon élünk, itt az idősebbeket egyáltalán nem illendő letegezni. A gyerekek a nagyszuloket se tegezik. Felajanlottam, de nem élnek vele. Se a gyerekem barátai, se az eddigi párjai, sem a fiatalabb kollégáim.
2022. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!