Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit nevettek a családoddal...

Mennyit nevettek a családoddal? És min?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Sokat. Kb bármin.
2022. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Most így 2 perc gondolkodás után arra jutottam, hogy a férjemmel és a gyerekeimmel nagyon keveset nevetek. 8 éve vagyunk együtt a férjemmel, 5x nevettünk együtt asszem.


A szüleimmel is nagy ritkán. Ott általában rajtam röhögtek, én meg anyámon, amikor ilyen hülyeségeket mondott apámnak, hogy "úgy hugyozik, mint egy qrva" (ülve), hát azon fetrengtem a nevetéstől. Tesómmal a szüleinkkel kapcsolatos történeteken nevettünk néha-néha.


Viszont anyukám öccsével és családjával rengeteget nevettem, egy hét alatt bepótoltam náluk 365 napnyi röhögést. Általában az volt a téma, hogy kinek milyen hosszú a p1na szőre, kinek milyen büdös a s3gge, de ahogy előadják... zseniális😂😂😂

2022. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Elmemntünk a kártyajóshoz majd kijöttünk és röhögtünk, utána a tenyérjóshoz mentünk be és mikor kijöttünk megintcsak röhögtünk meglátogattuk a gömbjóst is és mikor kijöttünk szakadtunk a röhögéstől.

Majd konstatáltuk, hogy ma is jó sokat nevettünk.

2022. aug. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
A gyerekekkel a közös játék alatt, vagy a gyerekszáj cukiságain. A párommal közös élményeken, napi történéseken, a gyereknevelés nehézségein.
2022. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Változó, mikor mi adódik.
2022. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Az igen 2es, primitív barom.
2022. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem minden nap. Általában vagy a gyerek valami hülyeségén, vagy én találok ki valami viccet.
2022. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Min? Szerintem ez is egy robot vagy földönkívüli kérdése.
2022. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

#2 wtf mi a f@sz xddd

Ezek mind-mind nagyon viccesek

2022. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában elég keveset nevetünk (röhögni meg végkép ritkán szoktunk). Nem szoktunk vicceket mesélni egymásnak, nem figurázunk ki másokat és a hülyeségeket sem találjuk nevetségesnek. Nem jelenti azt, hogy sosem nevetünk. A gyerekek(most már az unokák) játékain, mondásain sokszor elnevessük magunkat, ahogy a kutyusaink bolondozásain is... de olyan "jaj megszakadok a nevetéstől" módon szinte soha....
2022. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!