Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, amiről azt hitted,...

Volt olyan, amiről azt hitted, normális a családoddal kapcsolatban, majd később kiderült, hogy mégsem az?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 23:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon sok minden, igen. Például hogy kinyomtatják az üzeneteimet fbről anno, és szembesítenek azzal, hogy miket írok, és márpedig mi az, hogy dohányzom?


Szóval ilyenek, és még irhatnék egy pár oldalt.

2020. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Én azt hittem, hogy az a normális, ami nálunk van: hogy érettségi után egyetemre megyek, és amíg el nem végzem, addig a szüleim támogatnak.

De ma már tudom, hogy az lett volna a normális, ha a 18. születésnapomon decemberben egy szál bugyogóban az utcára raknak.

2020. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Például az, hogy kisgyerek korom óta rettegek anyámtól. :/
2020. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
2: Mért?
2020. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

Engem anyám rettegésben tartotta, testi fenyítéssel, de érzelmi zsarolást is alkalmazott és egészen tini koromig azt hittem, hogy teljesen normális ami nálunk megy.

14 éves korom körül kezdtem átlátni rajta...

2020. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nálam az hogy a szüleim tök normálisan elkezdtek a szomszéd szobában akármikor sz#xelni nm zavartatva magukat...Azóta leesett hogy másnak nem kell 0-24-ben ezt hallgatnia
2020. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Legalább nem abban a szobában, ahol te voltál...
2020. jún. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Igen, hogy a szüleim folyamat meztelenkednek itthon, még az étkezésekhez is gyakran így ülnek le. Plusz minden DVD-s tornafeladatot, edzést aközben produkálnak, meg lihegnek, izzadnak, amikor hazaesik valaki enni totál véletlenül. Nagyon meglepődtem anno, de már javában tini voltam, mikor felismertem, hogy ez nem bevett másoknál (jobb helyeken...).

/ Amit ebből magamnak leszűrtem, az az, hogy fiatal nőként nem szükséges mindent kidobva öltözködnöm, mert a kutya nem kíváncsi a testemre.

2020. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
A szüleimnek nincsenek barátaik, emberi kapcsolataik egymáson, a gyerekeiken, a szüleiken és a testvéreiken kívül (még a tesókkal is max évi 2-3 találkozás szintű kapcsolatban vannak). Gyerekkoromban nem értették, hogy miért szeretnék "állandóan" (szóval mondjuk 2 havonta egyszer, szünetekben pedig kb egy-két hetente) elmenni ide-oda a barátaimmal, kritizáltak, húzták a szájukat, hogy "miért nem jó itthon?". Emiatt egy idő után magam mondtam le a programjaimat, hogy ne kelljen nekik magyarázkodni ilyen teljesen normális dolgok miatt.
2020. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Nagy volt a korkülönbség köztem és a tesóim között (6 és 11 év), és sokszor nem szerettem velük lenni, nyűg volt, nem tudtam velük mit kezdeni, nem érdekeltek, mindig szabadulni akartam. Azt hittem, mindenki így van a testvéreivel. Az iskolában szembesültem azzal, hogy olyan is van, aki imád a tesójával lenni, a legjobb barátja, stb.
2020. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!