Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a családoddal ha te...

Mi lenne a családoddal ha te döntenéd el ezeket?

Figyelt kérdés
Kikkel élsz,hány éves vagy? Kikkel és hányszor találkozol az életben,és milyen sűrűn találkoznál a képzeleted szerint ha te dönthetnéd el? (Pl.én férjemmel két gyerekemmel élek,30 vagyok,batátainkkal és unokatesóimmal,meg férjem tesóival minden hétvégén taliznék,buliznánk,elhülyülnénk,sajnos kb évi 3- szor talizunk.anyám és pasija minden hétvégén jön szinte,de kibírhatatlanok,velük elég lenne évi kétszer.)nálatok?
2021. ápr. 11. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

#1 - Kikkel élsz,hány éves vagy?


A nagymamámmal, édesanyámmal, bátyámmal, és nővéremmel élek együtt hivatalosan, viszont ők a házban, míg én a műhelyben lakok. A nővérem pedig félig-meddig már elköltözött.



#2 - Kikkel és hányszor találkozol az életben,és milyen sűrűn találkoznál a képzeleted szerint ha te dönthetnéd el?


Bár 4 emberrel élek együtt, viszont sokszor hetekig, vagy akár hónapokig nem is találkozok velük. Édesanyámmal és nagymamámmal hetente találkozok, bátyámat van, hogy fél évig nem látom (bár mostanában aktívabb), nővérem pedig időnként előbukkan nagyon ritkán. Apai nagyszüleimhez kéthetente lemegyek. Ha tehetném, senkivel nem találkoznék, mert bár a legtöbb családtagom nem utálom, de nem akarok már velük soha foglalkozni.


20/F

2021. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

"Kikkel élsz,hány éves vagy?"


20 éves korom óta egyedül élek. Most 40 vagyok.



"Kikkel és hányszor találkozol az életben,és milyen sűrűn találkoznál a képzeleted szerint ha te dönthetnéd el?"

Soha és senkivel nem akarok találkozni a családomból. Nem fogok egy bántalmazó közegbe visszamenni.

2021. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

De mi az, hogy ha mi dönthetnénk el? Mi döntjük el, max. a lehetőségek nem mindig jönnek össze.


Minek mennek hozzátok anyámék minden hétvégén, ha nem akarjátok?

2021. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Unatkozol?
2021. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előszört azt hittem, hogy egy kistini írta ki a kérdést, akinek nem tetszenek a szülők által "diktált" programok.

30 éves férjezett családanyánál nem tudom értelmezni azt a kitételt, "hogy ha te dönthetnéd el". Elég egyértlemű, hogy én IS eldöntöm ezeket, mert attól működik egy család, hogy az ilyeneket közösen döntjük el.

Ha valaki rendszeresen jönni akar, és nekem ez terhet jelent, akkor közlöm vele, hogy mostantól ritkítunk, mert más programunk van. Akivel meg sűrűbben szeretnék találkozni, azt meghívom többszőr.

2021. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Látjátok az előző válaszolók meg senkivel nem akarnak találkozni mégis kénytelenek.ha tiltom anyámat az unokától én leszek a gonosz..( másik kérdésnél legonoszoztak már itt és a nagyit védték).a többieket hiába hīvjuk mindig,meg legtöbbször mi megyünk,mert mindenki össze- vissza dolgozik hétvégén is. Mi is.mások története érdekelt volna,..
2021. ápr. 12. 03:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Apámmal és bátyámmal élek.

Ha lehetne a párommal élnék, előbbi személyeket és a nagymamámat 1-2 hetente látnám, egy nagynénémet évi 2x, a többiekre nem vagyok kíváncsi.

2021. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!