Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség az, hogy lett 1.5...

Szemétség az, hogy lett 1.5 mill. forintunk és az anyám nemtudott 100 at félretenni nekem pedig megigérte?

Figyelt kérdés

mert nemsokár elballagok és fősulira meg albérletre?

maradt belölle 4000kb

és pórszívót meg tankolásra költötte

pedig tudtunk volna spórolni

kivaggyok ideglieg,hogy ennyit nemtudott megtenni nekeem

kérdeztem többször

erre ő perzse ez természetes

nemrég közölte,hogy elfogyott


2010. szept. 24. 18:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

ideges vagyok

de amúgy még van 2-3 évem rá.

2010. szept. 24. 19:05
 12/24 A kérdező kommentje:
De mindig is eléggé szegények voltunk.És tudom,hogy ezek után se lesz pénzünk.
2010. szept. 24. 19:06
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem igaz, h. a szülő 18 éves köteles eltartani. Le is mondhat a gyerekéről. Amúgy nem kell egy szülőn élősködni, de az NEM szülő, aki azt, mondja, h. 18 éves kora után már álljon a talpára a gyerek, és keresse meg a saját kenyerét. Én anya vagyok, és soha nem tennék ilyet!. Apám azt vágta hozzám 17 éves koromban, h. már csak egy évig eszem a kenyerét. Nem terveztem, h. apám nyakán maradok 50 éves koromig, de ez annyira fájt, h. eljöttem, és azóta sem tartok szoros kapcsolatot vele.
2010. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem lesz? Azért 2-3 év alatt sok minden változhat :) És 100 000 forint annyira nem horribilis összeg, hogy 3 év alatt ne lehessen félretenni ennyit. Még ha csak nyáron dolgoznál akkor is sikerülne ennyit összespórolnod. Nyugi, nem lesz gond :)
2010. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
En vagyok az egyetlen, aki nem erti, hogy milyen nyelven ir a kerdezo? Kb. semmit nem erteni belole es nemcsak a rengeteg helyesirasi hiba miatt, hanem azert, mert semmi kohezio nincs a mondandojaban. Lehet, hogy foiskola helyett az elemit kellene kijarni.
2010. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

Kedves első hozzászóló. Megértem hogy neked meg kell dolgoznod mindenért,de sosem fogom ezt a demagóg felfogást megérteni - ami egyébként reneszánszát éli - hogyha megteheted hogy akár 1-2ezer forinttal segítsd a gyereked jövőjét,miért csesznél ki vele? Mert neked is szar volt,nehogy a gyerekednek jobb legyen,ne a 0-ról kezdje?

Kiakadok ezen a 18 éves koráig KÖTELES eltartani szüvegtől. A gyereket Te vállaltad,hogy lehet úgy beszélni róla mint egy teherről? Ez szánalmas.


Kérdező:

Nos,nem ismerem az anyagi helyzeteteket,de szerintem ha megtehettétek volna,tehetett volna félre a jövődre. Igazad van,de ezzel már nem tudsz mit csinálni.

2010. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
2-3 év múlva azzal a pénzzel kitörölheted a valagad kb. 100ezer forint elmegy két hónap alatt, csak albira meg kajára, utazásra, pedig elég nyomorék helyen lakok, de erre (se) telik. Azért a legtöbb egyetemen van kolesz, én is csak azért lettem albis, mert más lehetőség nem volt. Amúgy megkérdezehetem, hogy kitől és milyen alapon kaptátok a pénzt? 3év alatt pedig amúgyis elszállt volna a pénz.
2010. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

apukámtól

és nemköltöttem volna el.

Beszerettem volna tenni kamatozni

2010. szept. 24. 19:14
 19/24 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%
Hát, igen. Ha csak 2-3 év múlva leszel fősulis addig nagyon leromlhat még a pénz értéke. Lehet hogy majd inkább összegyűjti, és ad moindjuk 130-at. Erről nem beszéltetek?
2010. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem az sem tiszta,hogy hogy lehet 1.5 milliót porszívóra és tankolásra elkölteni.Neked mit vett belőle vagy mi az a kiadás,ami téged érint és ő finanszírozta belőle? Nem a jövődet,hanem a mostani életedet.
2010. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!