Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én most mit csináljak ezekkel...

Én most mit csináljak ezekkel az öregekkel?

Figyelt kérdés

Apámék nem bírtak velem és nevelőszülőknek adtak. De ezek olyan öregek meg kussba kell lenni egész nap. Már nagyon elegem van tök unalmasak, soha nem csinálnak semmit, alig engednek meg vmit és már idegbeteg vagyok. Van még itt 4 gyerek de hát azok is olyan szerencsétlenek. Még ha csinálnának ezek itt hatan valami értelmes dolgot is...

Suli után mindig megyek valahova csak ne kelljen ezekkel egy házba lennem.

14/f


2010. szept. 24. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Markold fel a pénzt amit találsz és lépj le. Én ezt tenném. Valami haverod biztosan van akinél lakhatsz 1-2 napig.
2010. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Íme a jövő csavargó, lusta, dologtalan, alkoholista, dohányos, segélyen élő "felnőtt" társadalmának egy tagja. Erre mondom azt, hogy inkább ne szült volna meg az anyád...
2010. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szedd össze magad és végre valahol viselkedj úgy, hogy ne passzoljanak tovább! Próbáld meg kiérdemelni a gondoskodást, 14 évesen már lehet annyi eszed, hogy felfogd: a gyereknevelés iszonyúan költséges és idegőrlő.
2010. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki magából indul ki!
2010. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

inkább mentek volna moziba

ezek a kölykök nem mernek semmit csinálni. ha már annyit mondok h bzi akkor egyből "júúúj" pedig nem kicsik. Egész nap csak ülni meg semmit csinálni. hát nekem ebből már elegem van...

2010. szept. 24. 18:50
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Halgass az öregekre! Otthon olvass,tanulj,segíts a ház körül. Ha nem változol meg,akkor nagyon hamar börtönbe fogsz kerülni!
2010. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Te vagy a legjobb érv az abortusz MELLETT!
2010. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt ha van egy biztos fedél a fejed felett.


Nem minden olyan amilyennek szeretnénk hogy legyen, de ezen túl kell lépni.

Nem is kell velük lenned, ha nem akarsz. Más vagy mint ők. De mivel ők vannak többen, ha ott vagy, alkalmazkodj hozzájuk, és akkor nem lesz konfliktus. Te se akard őket megváltoztatni, ők olyanok amilyenek. Te meg emilyen.

ettől függetlenül ha már nem akarsz ott ülni és semmit tenni, próbálj valami értelmes elfoglaltságot találni, és ne csak haverokkal lógni, mert ennek nem sok haszna van.

menj edzésre, sportklubba, vagy keress olyan klubot, ahol vannak felnőttek, hátha találsz olyan felnőtt kört, akik a szüleidet pótolják, és akiktől segítséget kérhetsz vagy tanácsot ha kell.


Sok sikert :)

2010. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Az én adómból élősködsz, tényleg menj inkább az utcára, és a helyedre egy normális gyereket rakjanak!

Sokan hálát adnának az égnek, ha fedél lenne a fejük felett!

2010. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából milyen életet szeretnél, tehát milyen háztartásban nevelkedj? Mit kellene, mit nem kellene, mit lehetne csinálnod?

Vajon ez reális?


Mit tettél, amivel nem bírtak el a szüleid?

2010. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!