Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni ezekkel...

Mit lehetne csinálni ezekkel az emósokkal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorító, a legjobb barátomat is félig megfertőzték, mindenét szurkálja át, a nyelvét, a száját, meg mindent. Mit csináljak vele, mert nem hallgat rám, hogy hülyeség amit csinál! legszívesebben felpofoznám. Tulajdonképpen, az emókat kellene felszámolni, mert ezek fertőzik el az embereket. Szemétládák..
2009. ápr. 9. 12:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És akkor, ha megjegyzést teszek arra, hogy ne szúrkálja magát, akkor én nem is vagyok a barátja, meg nem bízok benne satöbbi, satöbbi. És csak azóta csinálja ezt amióta ebbe a társaságba jár. Azelőtt "jókislány" volt.
2009. ápr. 9. 12:04
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg az a szemétláda aki más felett ítélkezik,és ilyeneket ír.Te mindenkinek szimpi vagy ebben a világban?Ugy éled az életedet hogy megfelelj mindenkinek,csak magagnak nem,vagy fordítva?Sz.tem azért durva ilyeneket írni,csak azért mert te nem szereted őket.Azt írod "jó kislány"Ő kinek feleljen meg?Neked?Ő úgy él ahogy neki"tetszik"most a világ.Vannak még Melegek,Rockerek Meg stb,sorolhatnám estig.Felettük is ítélkezel?
2009. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
75%
szerintem sem normális dolog ez az EMO, de mit tud csinálni az ember, az a baj hogy vannak akik nagyon elfajulnak ebben már, értem ezt arra, hogy már nemtudom megkülönböztetni h fiu v lány:s
2009. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne bármit is csinálni? Én is egy idétlen divatnak tartom, nem tetszik, de ettől még nem érzem úgy, hogy bármit is csinálni kéne. Én tini koromban punk voltam, gondolom sok embernek az sem tetszett. De minden kornak megvan a maga divatja (nem is egy). Régen is voltak hippik, csövesek (mármint nem a hajléktalanokra gondolok), digók, stb. Mint ahogy most is vannak rockerek, rapperek, diszkósok, alterosok, punkok, gótok, és igen, emók is. A tinikor erről szól, ez egy természetes dolog, identitás keresés, valahová tartozni vágyás. Egy idő után úgyis kinövik nagyjából. Mondjuk mint mondtam, én tiniként punk voltam, már nem öltözöm úgy, sőt, inkább divatosan, csajosan öltözöm, de az orromban még mindig karika van, és néha elmegyek punk koncertekre a régi haverokkal.

Ha az illető tényleg a barátnőd, akkor nem a stílusával foglalkozol. Ha a viselkedése is elviselhetetlen számodra, akkor nem kell barátkoznotok, de pusztán azért mert máshogy néz ki és más zenét hallgat, ökörség összeveszni. Az meg hogy megfertőzték, egyszerűen hülyeség, ez nem fertőzés, ez tetszett meg neki. Mondom, nekem sem találkozik az ízlésemmel, néha jókat röhögök ezeken az arcokon, de most mit zavartassam magam ilyen hülyeségeken?

2009. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
99%
Semmit nem lehet velük csinálni, mert tinik millióit lehetetlen meggyőzni, hogy ne azosuljanak egy-egy divatirányzattal. mindenekelőtt ezt az emószart különösen nagy ostobaságnak tartom, de ez csak magánvélemény. reméld, hogy amint lecseng nála a "ki vagyok én?" korszak, újra a saját, egészséges értékrendje szerint fog élni és viselkedni. addig meg nem tehetsz mást, csak kivársz, és gyakorolsz egy kis empátiát.
2009. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövi, túltengenek a hormonok és világfájdalmat okoznak. Mi 30 évvel ezelőtt a cigicsikket nyomkodtuk magunkba, meg a fülbe aBIZTOSÍTÓTŰT. Nem változik a világ.
2009. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem bunkóság így lehordani másokat, mint azt te tetted! Hadd csinálja! Fáj az neked?
2009. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Én sem szeretem az emókat, de nem érdekelnek különösebben. Persze, ha a gyerekemet próbálnák "megfertőzni", biztos nekem is lenne egy-két keresetlen szavam hozzájuk/róluk!
2009. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ahelyzet, hogy egyrészt az EMO sem az az EMO ami valójábana lényege, de hozzánk szokás szerint ez is amolyan torz formában került be, na most a másik pedig, hogy nem tudsz mit kezdeni vele, mert minél jobban ellenkezel, annál nagyobb tiltakozást váltasz ki belőlük, itt alapjában egy a valóságtólelforduló magatartásról van szó (okait hagyjuk most, megvan nyilván, de hosszú), na kezdeni nem sokat lehet ezzel .. de rontani lehet igen sokat! Szóval a válasz: SEMMIT! Ekkor cselekszel a legjobban!
2009. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
A 12.11 vok Na amiért kellett ennyire lepontozni?Mert én nem szépen fogalmaztam meg amit a többiek??????????????
2009. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!