Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni ezekkel...

Mit lehetne csinálni ezekkel az emósokkal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorító, a legjobb barátomat is félig megfertőzték, mindenét szurkálja át, a nyelvét, a száját, meg mindent. Mit csináljak vele, mert nem hallgat rám, hogy hülyeség amit csinál! legszívesebben felpofoznám. Tulajdonképpen, az emókat kellene felszámolni, mert ezek fertőzik el az embereket. Szemétládák..
2009. ápr. 9. 12:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Én meg kérdezhetném: mit lehetne csinálni az ilyen hülye emberekkel mint te? Mi az hogy megfertőzték? Ez nem valami betegség, ő maga döntött, nem mások.

Figyelj, neked undorító az emo, barátnődnek nem. Ez azt jelenti nem vagyunk egyformák. Nekem semlegesek, nem érdekel ki milyen stílusú, vagy hogy szúrkálja vagdossa magát, attól még lehet normális ember. Az ő élete, semmi közöd hozzá hogy mit csinál magával.

2009. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Bocs utolsó: ha valaki szántszándékkal vagdossa-szúrkálja magát, az eleve kiesik a normális kategóriából...
2009. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12:35-ös vagyok, én is "megfertőzni"-t írtam, de idézőjelben és azért, mert egy szóval akartam kifejezni azt, h maguk közé csábítani. Nem hiszem, h ezen fel kéne háborodni!

Amúgy a barátnő emósodásába valóban nem szólhat bele az ember, csak bánthatja, a gyerekénél viszont egész más a helyzet, mert ott nem teheted meg, h nem barátkozol vele többet, és felelősséggel is tartozol érte!

2009. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
12:51-nek: Nem egészen... ha valaki szándékosan vagdalja magát annak valami oka van és pszichológus kell neki, nem az hogy mindenki leugassa mekkora nemnormális barom. Mivel azzal csak még rosszabb helyzetbe kerül.
2009. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%

Közel sem beteges ez a szubkultúra..

Ha ő úgyérzi hát rakasson piercingeket magának. Nekem is vannak számtalan helyen és mégse állítanak olyat rólam h "megfertőztem XY-t"


máskor gondolkodj el azon h mit is akarsz írni.

mert attól h ott nálatok ienek a barátai arról a többi emo nemtehet.

17/F

2009. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%

"ha valaki szándékosan vagdalja magát annak valami oka van"

igen, valóban van valami oka. méghozzá az, hogy nagyon nincs rendben valami a pszichéjével meg a személyiségével. szted ez a normális kategória? na ezek után nekem ne mondd...

2009. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki a saját kárán tanul. Te nem tudsz ezzel semmit sem kezdeni. Az illető úgysem fogja ezt abbahagyni, amíg nem látja be, hogy destruktív az életmódja. Sajnos ez divat és a divat pénz. Egy egész öltözködési stílus és szórakoztató iparág épül erre. Ezért nem tesznek ellene semmit. Az embernek megvan a szabad akarata és a józan esze. Ha már több, mint 14 éves, akkor illene tudni használni úgy, hogy nem csak birkaként megyünk a többiek után.
2009. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az EMO-sokat, nem kedvelem őket, de nem szólok be nekik, nem kötözködök velük mert joguk van úgy öltözni ahogy szeretnének és szurkálni magukat, semmi közöm ahhoz hogy mit csinálnak és nekik sem ahhoz amit én.
2009. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem azt írta, hogy "vagdossa, szúrkálja magát" hanem hogy piercingeket szúrkál magának. Azért az egy kicsit mást jelent. Pont olyan ártalmatlan mint egy fülbevaló.
2009. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Erre egy dolgot tudok mondani: furcsamód 17 év fölött nem látni ezt a ocsmányságot. Ergo előbb-utóbb rájönnek, hogy nem járja így. A köztes időszakot meg át kell vészelni valahogy.
2009. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!