Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min változtassak? (Bővebben lent)

Min változtassak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nincs semmi önbizalmam. Az alkatom jó, vékony vagyok (177 cm vagyok és 58 kg) nem ezzel van baj. Az arcom átlagos, jobb napokon tetszik, rosszabbakon legszívesebben bele sem néznék a tükörbe. De ez még belefér. Az öltözködésem inkább sportos, néha csinos. Hosszú szőke hajam van, mindig szőke akartam lenni mert "a pasik a szőkéket szeretik" mégis csak megnéznek, nem történik semmi. Min változtassak? Váltsak hajszínt, vagy mit kellene tennem, hogy jobban érezzem magam, és végre észrevegyenek?
2010. szept. 24. 18:33
 1/2 A kérdező kommentje:
És nem is csak a pasizás hiányzik, hanem az hogy jobban érezzem magam. Ha elmegyek itthonról néha olyan rosszul érzem magam idegenek között, alig várom hogy hazaérjek. Az utcán bizonytalan vagyok, én is érzem a járásomon, tartásomon. Itthon nincs semmi bajom...Ha meglátom magam egy kirakat tükrében az jut eszembe, hogy: hogy áll a hajam, biztos látszik az a pattanás stb. Itthon meg jónak látom magam a tükörben. Miért? Pszichológus kellene vagy mi? :(
2010. szept. 24. 18:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Te is írtad, hogy az önbizalmaddal van a gond, nem a külsőddel. Akkor meg ne a hajszíneddel foglalkozz. A pasik nem a szőkéket szeretik, hanem a lányokat, és ha szeretnek valakit, bármilyen szinű a haja, az a kedvenc hajszinük.

Hogy min kellene változtatnod, ismeretlenül nem tudom. Attól is függ, hogy hány éves vagy, milyen a családod, milyenek a barátaid.


Sokat segíthet például, ha kitűzöl magad elé kis célokat. Válassz ki valamit, amit sosem mersz megtenni, és tedd meg. Ne nagy dolgot, csak olyat, ami picivel több annál, amit amúgy is megtennél. Utána, menj haza, és ünnepeld meg magad. Ha ezt napi szintű gyakorlattá teszed, bámulatos dolgokat fogsz tapasztalni.


Az is segíthet, ha belekezdesz valamibe, amit eddig nem csináltál. Táncolj, zenélj, színészkedj, ha művészlélek vagy. Kezdj el barlangászni, hegyet mászni vagy egyszerűen csak futni vagy edzőterembe járni, vagy amihez kedvet érzel, ha inkább sportosabb a beállítottságod. Esetleg kezdj saját vállalkozásba (komolyan mondom, de csak ha elmúltál 18) vagy bármibe, ha szeretnél pénzügyileg előrelépni. Teljesen mindegy, csak kezdj valamibe. Ha elszánod magad, hogy megismersz egy új területet, napi szinten fognak jönni az új sikerélmények, amitől óriásit változik a kisugárzásod.

2010. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!