Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek nincs...

Van itt olyan, akinek nincs se apja, se testvére, se kocsijuk, se családi házuk?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mostoha apja SE, meg féltestvérei SE! A velem egykorúaknak (18 vagyok) mindnek legalább az egyik van ezek közül, csak nekem nincs :( Ismer valaki olyat, akiknek ezek közül egyik sincs? Csak érdekelne :-)
2010. szept. 24. 11:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hogy jön az apa+testvér hiányhoz a kocsi és a családi ház???

18 évesen gondolom már megvan az a bizonyos "józan paraszti" eszed és érted, hogy van ilyen és nem tudom elképzelni hogy a közvetlen környezetedben mindenki teljes "tökéletes" családban él, családi házban és kocsija is van. Aha....

2010. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést.
2010. szept. 24. 11:52
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem apukám meghalt, kocsink nincs. Testvérem és családi házunk van, sőt még kutyám is van :D Tesóm van kettő, adok neked egyet egy új telóért cserébe. Na?

17/F

2010. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Benne lennék :-)
2010. szept. 24. 11:54
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, sőt még anyukám sem.

Unokatestvérek sem. Keresztanya van, de ő nem rokon, anyunak volt barátnője, vele sem beszéltem vagy egy éve, kereszt-apu is meghalt.


Kocsim sincs, panelban lakunk, de van férjem, és egy két éves kisfiam:)

2010. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A fiamnak "nincs" apja, nincs testvére, nincs autónk és nem kertes házban lakunk. De nem érzem úgy, hogy olyan nagyon sanyarú sorsa lenne. Igaz, még csak 3 éves. Szerintem sokan nőttek fel panelben (pl. én is), ettől még nem kell a falnak menni, plusz szintén sokan nőnek fel autó nélkül is, erre való a busz. Az, hogy valakit csak az egyik szülő nevel, szintén nem olyan tragikus, persze jobb lenne, ha ketten lennének, de azért higgyük el, van, aki már egy szülőnek is örülne. Amúgy az én szememben nem ér kevesebbet az a család, ahol egy szülő van, mint ahol kettő.

Hát testvérek nélkül valóban nem olyan jó, legalább is én mióta az eszemet tudom, van tesóm, bár mi elég veszekedősök voltunk, de azért jól elvoltunk egymással. De sok olyat ismerek, akinek nincs tesója, és ettől még jól érzik magukat.

2010. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Én sem gondolom, hogy ez olyan hű de nagy tragédia, tényleg csakis és kizárólag azért tettem fel a kérdést, mert nem ismerek más ilyen embert.

2010. szept. 24. 18:45
 18/19 anonim ***** válasza:
Apám nincs (anyum sincs), kocsim nincs, testvérem nincs, családi ház van.
2010. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem sincs
2020. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!