Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek nincs...

Van itt olyan, akinek nincs se apja, se testvére, se kocsijuk, se családi házuk?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mostoha apja SE, meg féltestvérei SE! A velem egykorúaknak (18 vagyok) mindnek legalább az egyik van ezek közül, csak nekem nincs :( Ismer valaki olyat, akiknek ezek közül egyik sincs? Csak érdekelne :-)
2010. szept. 24. 11:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
[*Van]
2010. szept. 24. 11:20
 2/19 anonim ***** válasza:
Van. Se apja, se testvére, se kocsija, se családi háza: sőt olyan is van, akinek anyja sincs...Nem is egy, sajnos...
2010. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kriszti83 ***** válasza:
Nekem a felsoroltak közül csak tesóm van. Neked is csak van vkid/vmid...
2010. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
A van az miért W??? Könyörgöm, írjunk már normálisan, most miért jobb, hogy W-t írsz a sima V helyére? Esküszöm, beszarok.
2010. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Elméletben én is tudom, hogy van ilyen, de még eggyel se találkoztam...


Igen, nekem pl sok unokatestvérem van (messze laknak, de akkoris...vannak)

2010. szept. 24. 11:29
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert V-vel nem engedi feltenni a kérdést... Észlény :-)
2010. szept. 24. 11:29
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok!Nos,"nincs"apám(értsd:kiskoromban elváltak a szüleim,azóta felém se néz),már nincs kocsink,már nincs családi házunk,lakás van.Néha úgy gondolom,ez nagyon sz@r ügy,máskor úgy érzem,van jó oldala is,hogy így alakult.Majd a nálad fiatalabb generációban sok olyan ember lesz,akinek egy testvére sincs,mert manapság nem nagyon mernek egy gyereket sem vállalni az emberek,nemhogy többet...És sok eladósodott család lesz,van sajnos,akiknek nem lesz családi házuk és autójuk.Szomorú...
2010. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
2010. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem kiírta, hogy ne tegyek fel ilyen kérdést.
2010. szept. 24. 11:35
 10/19 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre válaszoljatok,ne ilyen hülyeségeket írkáljatok be!
2010. szept. 24. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!