Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás és gyermekelehelyzés? L...

Válás és gyermekelehelyzés? Lentebb bővebben

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék válni a ferjemtol. Két kicsi gyerekünk van. Nem akarom részletezni a rossz házasságom. Annyi lényeges infó lehet,hogy félek a férjemtől nem merem elmondani neki ,míg itt élek vele együtt. Agresszív mind a harmunkkal. De bizonyítani nem tudom sajnos.

A kérdésem az,hogy elmehetek innen külföldre a gyerekekkel míg semmilyen tárgyalás nem zajlik le? Nekünk biztos életünk lenne kint ,minden fix nem a vak világba mennénk. De félek, ha csak így lelépünk egy levelet hagyva magunk után, és előtte beadva a válást ,akkor elveszik tőlem a gyerekeket és abba én bele pusztulnék. Fogok keresni ügyvédet hamarosan. De jó lenne addig is tapasztalatokat olvasni. Köszönöm szépen



#külföld #válás #Gyermekelhekyezés
2022. aug. 18. 06:51
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
27%

Egy verekedés sokkal kisebb dolog ehhez képest: itt gyermek elhelyezésének önkényes megváltoztatása áll fenn önvédelemmel szembe.


Nos, ott is elég keményen kell bizonyítani, ha önvédelemre hivatkozik az egyik fél, gondolod, itt nem kell?

2022. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy nap mentem haza munkából olyan részeg volt nekem és a gyereknek is jött késsel. Kihoztam a gyereket abba a pillanatban a házból ruha minden nélkül és elindultunk. Oké a bíróságon mindent bizonyítani kellett de szó se volt gyerekrablasrol. Reggel még itt délután meg 250 km arrébb éltünk. És mégis én kaptam a kizárólagos felügyeleti jogot. Remélem azóta jól vagytok.
2022. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!