Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás és gyermekelehelyzés? L...

Válás és gyermekelehelyzés? Lentebb bővebben

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék válni a ferjemtol. Két kicsi gyerekünk van. Nem akarom részletezni a rossz házasságom. Annyi lényeges infó lehet,hogy félek a férjemtől nem merem elmondani neki ,míg itt élek vele együtt. Agresszív mind a harmunkkal. De bizonyítani nem tudom sajnos.

A kérdésem az,hogy elmehetek innen külföldre a gyerekekkel míg semmilyen tárgyalás nem zajlik le? Nekünk biztos életünk lenne kint ,minden fix nem a vak világba mennénk. De félek, ha csak így lelépünk egy levelet hagyva magunk után, és előtte beadva a válást ,akkor elveszik tőlem a gyerekeket és abba én bele pusztulnék. Fogok keresni ügyvédet hamarosan. De jó lenne addig is tapasztalatokat olvasni. Köszönöm szépen



#külföld #válás #Gyermekelhekyezés
2022. aug. 18. 06:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
83%
Ame nyiben kozlod apukaval, hogy te most egy hétre elmesz nyaralni a gyerekekkel x helyre, ez még az a cím, ahol lesztek és ő ezt engedi, akkor mehetsz
2022. aug. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
92%

"Nem tudom bizonyítani, h minden nap ordít üvölt velünk."

Pl. felveheted telefonnal, nem?

2022. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

De nem fog elengedni ez a baj. Én is alig mehetek bárhova is.

Felvehetem igen ,kérdés elfogadják e

2022. aug. 18. 07:59
 14/42 anonim ***** válasza:
74%

Eszedbe ne jusson ilyesmi, mert az gyerekrablás. Egyelőre a férjednek pont ugyanannyi joga van hozzájuk, mint neked, és külföldre pláne nem viheted őket az engedélye nélkül.


Ha ilyet csinálsz, akkor amellett, hogy nem fogsz felügyeleti jogot kapni később, még börtönbe is kerülhetsz.

2022. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
83%
Menj el egy csaladjogban jártas ügyvédhez, az tud neked a legtöbbet segíteni
2022. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
23%

Aki szerint az gyerekrablás, ha az anya a gyerekekkel elmegy a nagyszülökhöz, az elmebeteg.

De ha ennyire problémás, hogy üvöltözik meg nem enged sehová, akkor vannak olyan helyek, ahol befogadják az ilyen családokat, természetesen a bántalamazó engedélye nélkül.

De mindenképpen fordulj egy ügyvédhez, ö pontosan el tudja mondani az egész menetét!

2022. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
88%

"Felvehetem igen ,kérdés elfogadják e"

Ha nem veszed fel, tuti, hogy nem fogadják el, ha meg felveszed, adsz magadnak egy esélyt, hátha elfogadják...

2022. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
39%

"Tehát akkor itt kellene vele élnünk míg zajlanak a tárgyalások? Mégis hogyan? Rettegek a gondolattól is. Nem tudom bizonyítani, h minden nap ordít üvölt velünk. Lelki terrorban tart."


Én ezt nem értem. Két gyereket szülni nem két hónap. Hogy az istenbe nem lehet észrevenni addig, hogy agresszív a pasi? Nehogy azt mondd, hogy hirtelen lett ilyen.

2022. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
82%

18-as, nem gondolja senki hogy hirtelen ilyen lett. Lehet hogy fokozatosan lett ilyen és most telt be a pohár. Vagy eddig abban reménykedett a kérdező hogy talán megváltozik a férje. Vagy eddig nem volt hova mennie.

TELJESEN MINDEGY HOGY MIÉRT PONT MOST AKARJA ELHAGYNI, A LÉNYEG HOGY BÁNTALMAZÁS NÉLKÜLI KÖRNYEZETBE JUTTASSA A GYEREKEIT ÉS SAJÁT MAGÁT.

2022. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
78%

"De nem fog elengedni ez a baj"

mi az hogy nem fog elengedni? eroszakkal a hazban tart? rendort hivsz. felnott ember vagy, ne viccelj mar, eroszakkal nem tarthat teged senki sehol

2022. aug. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!