Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapomra odaállítottak...

Szülinapomra odaállítottak piával, mikor tudják, hogy utálom? 25N

Figyelt kérdés
Szerintem nőnek nem is illik, meg is bontották, inni kellett kicsit. Nem akartam bunkó lenni, hogy szólok, de meglepett a dolog. Még egy barátom is 20e ft értékben vett ajándékot, amit el nem várnék, a saját néném, meg szerintem leemelte ezt a polcról. Dobtam is ki utána mert megbuggyant. Nyilván nem fogyott el. Ha nem kellett volna felbontani, még el tudom ajandékozim Másik sztori, karacsonyra csináltam dekorációt, sokkal szebbet mint ami neki van. Ki se tette, merthogy most nem volt kedve kitenni. Értem, tehát beleteszem szívem lelkem de ennyi. Direkt csinálja?
2022. aug. 14. 14:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hisztit, de komolyan.


33 vagyok, tudod, mit kérek évről évre? Mead-et, mert imádom!


Az pedig, hogy kiöntesz egy üveg piát a lefolyóba - hát te sem vagy normális, már bocs.

2022. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%
22-es! De ha NEM szereti, akkor minek adnak neki piát? És persze hogy kiöntötte, mert MEGROMLOTT! Vagy te romlottan is iszod a piát? Elhiszem hogy frusztrált vagy, de ne máson töltsd ki!
2022. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett kitennie. Kérte, hogy csinálj neki karácsonyi díszt, és elmondta azt is, hogy milyet? Valószínűleg nem. Te is támasztasz felé tehát olyan elvárásokat, aminek ő nem akar megfelelni. Pontosan ugyanannyira figyelsz az igényeire, mint ő a tieidre. Megérdemlitek egymást.
2022. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 kovpet ***** válasza:
100%
A saját véleményed vagy érdekeid mellett határozottan, de nem durván kiállni nem bunkóság.
2022. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!